...mam pytanko


(system) #1

Dzień dobry, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak zrobić by przy starcie systemu Win98 nie załanczał się również CREATIVE MIXER?.tzn chodzi mi o to by nie pojawial się w pasku narzędzi :slight_smile: .aha i jeszce ta sama czynność wiąże się z harmonogramem zadań, czy to dziadostwo można jakoś unieruchomić by sięnie złąnzczało przy starcie?... :slight_smile: .....Dziękuje


(Madafaker) #2

Bardzo prosto...Creative Mixer...musisz usunąć z autostartu...co do harmonogramu zadań...to on też mnie zawsze grzeje,przy każdej reinstalacji usuwam...uruchom...wpisujesz...regedit...wchodzisz do rejestru...następnie klikasz na...HKEY_LOCAL_MACHINE...Software...Microsoft...Windows...CurrentVersion...RunServices...w oknie po prawej usuwasz wpis... SchedulingAgent...i gotowe...po restarcie Harmonogram zadań zniknie na zawszep2.gif


(Lisek) #3

Wpisz w uruchom takie coś "msconfig" jest tam parę przydatnych rzeczy, m. in. możliwość wyłączania różnych dziwnych rzeczy z autostartu.

pozdrawiam

lisek


(system) #4

:frowning: ..niestety nie jestem w stanie usunąć Creative Mixera z Autostartu bo go tam po prostu nie mam :frowning: ...mam tam tylko Oficce i nic więcej...ale dziękuje za odpowiedź..


(Lisek) #5

tak więc jeszcze raz, w polu uruchom wpisz "msconfig" (oczywiście bez uszu :-), tam masz zakładkę "autostart", właśnie tam znajdziesz ukryte programy które są włączane po starcie systemu. Oczywiście wszystkiego nie wyłączaj, bo możesz mieć problemy :slight_smile:


(system) #6

..Lisku wiesz co?.. :frowning: ..usunąłem tam ten haczyk na Creative Mixerze ale on w dalszym ciągu się załącza.uuuuuu :frowning:


(system) #7

hmmmmm. Ciekawe dlaczego ??


(Asterisk) #8

Harmonogram zadań/ Zaawansowane/ Wstrzymaj pracę harmonogramu zadań


(system) #9

TO JEST PROSYE MUSISZ WEIŚĆ DO URUCHOM>WPISAĆ MS CONFIG WEIŚĆ DO ZAKŁADKI AUTOSTART ZNALEŻĆ ODZNACZYĆ ZASTOSOWAĆ URUCHOMIĆ KOMPUTER PONOWNIE !!


(system) #10

Ja ma lepszy pomysł na śmieci w autostarcie.Ściągnij sobi eprogram regclaner ze strony http://www.chip.pl tam masz wszystko po polsku.


(Krogulec) #11

...albo z vortalu http://www.dobreprogramy.com/index.php? ... id=177&g=8

możesz też użyć jv16 Power Tools (to jest następca RegCleaner'a, tego samego autora), program jest bezpłatny do zastosowań domowych http://www.dobreprogramy.com/index.php? ... id=178&g=8 - niestety najnowsza wersja tego programu już nie jest bezpłatna: http://www.dobreprogramy.com/index.php? ... id=509&g=8