Mam radiówke czy warto zmienić na neo

tak jak w temacie mam radiówke 128 i chciałbym zmienić na livebox tp 1024 opłaca sie bo z radiówki nie jestem zadowolony

raczej się opłaca.

hmm jak masz możliwość zmień szybkość radiówki na 1024 a nie zakładaj neo :stuck_out_tongue:

radiówke moge wziąśc do 512 tylko i za 80zł a neo mam za 60 i 1024

To naprawde sporo płacisz za tą radiówke :slight_smile: Jak ja się ciesze, że akurat w okolicy mam jak widze tanie radiówki :smiley:

Sam mam 2mb/s(down) 100kb/s(up) za 20zł :smiley:

A u starego administratora mają podobno 1.5mb/s za 30-35zł :stuck_out_tongue:

Chyba już lepiej bierz neo, ale porozglądaj się jeszcze, za netią ;] dialog multimedia itp. Może akurat tam taniej by jeszcze było :stuck_out_tongue: Bo w neo najgorsze limity jak ściągasz z neta.

Hmmmm…

Moje zdanie jest takie: neostrada to ostateczna ostateczność.

Witam

Musisz sam odpowiedzieć sobie na pytanie.Bo to czy chcesz mieć wolniejszy internet za wieksze pieniądze czy wydać mniejsze pieniadzę na szybszy internet to bedzię to tylko twoja wola.Myśle że wypisywanie postów na temat tp i neostrady nie ma najmniejszego sensu gdyż zawsze bedą zwolennicy i przeciwnicy a jak ci się sprawuje twoja radiówka sam wiesz najlepiej.Więc poprostu weż pod uwage koszty i zadecyduj.

Pozdrawiam i życzę udanych samodzielnych decyzji.

mam 128 i płace 40dychy za radiówke

Złączono Posty : 22.01.2007 (Pon) 18:48

http://nt.interia.pl/wiadomosc_dnia/new … lad,861238 tak jak już mówimy o neo

bierz netie jak jest możliwość

nie mam możliwości bo mieszkam na wsi

Ty chyba płacisz 4dychy bo 1dycha to 10 zł:)

A tak po za tym to ja też mam radiówkę i ja ją nie wymienię na neo. Więc się zastanów

A Ty masz może dużo szybszą za mniejszą cene. Ja też bym radiówki aktualnej nie wymienił, ale na Jego miejscu to bym szukał najciekawszej oferty. A jak nic ciekawego nie ma to neo, lepsze to niż płacić tyle za marną prędkość.