Mam robaka+wpis z hjt

Siostra coś instalowała, jakiś button media. No i teraz podczas startu systemu w menadżerze zadań windowsa mam iexplorera a wcale go nie używam, jak chcę zakończyć proces to pojawia się odrazu drugi i podczas kasowania da się zauważyć nowy proces SETUPBL~.exe. System przez to też przymula. Kojarzy mi się coś z blasterem:/ Nie wiem jak się tego pozbyć. Pomocy

Wklejam loga z HJT

Złączono Posta : 12.03.2007 (Pon) 22:52

Dodam że mam DWA wpisy w menadżerze zadań windowsa z IEXPLORE.exe Jak uda mi się szybko oba skasować to widać BLLAST~.exe a jak tylko jeden to SETUPB~.exe POMOCY! :shock:

Usuwasz w trybie awaryjnym z wyłaczonym przywracaniem systemu

Wpisy zaznaczasz w Hijackthis i klikasz, Fix Checked zaznaczone foldery usuwasz recznie z dysku.

Uyzj narzedzia No lop

Po tym nowe logi z Hijackthis i Silentrunners.

Ok zrobione i już nie ma tego. Dzięki Aqui za szybką odpowiedź :mrgreen: Log z HJT:

Log z NoLop:

No i mam pytanie: Czy mogę usunąć wpisy dotyczące office’a? Jeśli tak to które? (mam wyłączone już machine debug manager czy jakoś tak). Log z silenta wrzucę jutro;)

Złączono Posta : 13.03.2007 (Wto) 15:39

Jednak nie dam loga z Silenta. Czekałem 5 minut żeby wygenerował loga lecz on nie odpowiada. Wcześniej robił to zdecydowanie szybciej ok ~1min.