Mam taki problem -


(Ania J03 04) #1

Mam taki problem -


(Tompyk) #2

Z Twojej wypowiedzi nie wynika nic co mogło by nas naprowadzić na rozwiązanie problemu. Z czym lub z jakim programem jest związane to hasło. Czy ktoś to napisał, a Ty się masz domyślić o co chodzi. musisz dać jaśniejszy opis sytuacji.


(Ania J03 04) #3

a wiec tak opisze


(Ania J03 04) #4

a wiec tak opisze to jest plik txt i masz racje jest tam napisane cos co musze odczytac .ale jakos sa litery poprzestawiane to jest z mjego komputera i plik jest keyloger..nikomu krzywdy nie zrobilam zapisalam sobie hasla do wlasnych kont.i teraz nie moge ich odcztac jakis (backspase i wogole nic nie kumam da sie to jakos przekonwertowac albo cos zeby odczytac go poprawnie.nie ,nie zapisal nigdzie tych hasel


(Ania J03 04) #5

przepraszam ze 2 razy wyslalam


(goomish) #6

Strasznie zakręciłaś :slight_smile:

Na początek proponuję - uspokój się, skup i napisz jeszcze raz o co chodzi. Bo póki co nic nie wiadomo. To nie jest GG, przydały by się jakieś znaki przestankowe i pełne zdania :slight_smile:

Skąd masz ten plik? Ściągnęłaś go skądś, sama utworzyłaś? A może utworzył go jakiś program, jaki? Potrafisz wpłynąć na to co się w tym pliku znajduje, czy nie masz pojęcia co to możne być? O co chodzi z tym keyloggerem? Ty kogoś "podsłuchujesz", czy może (podejrzewasz, że) ktoś "podsłuchuje" Ciebie?

Wklej tu jakiś niewielki fragment tego pliku, oczywiście tylko jeżeli to nie są jakieś ważne dla Ciebie i np. poufne informacje, typu hasła itp. Może uda się go "odszyfrować" lub przynajmniej zobaczyć co to za "szyfr".


(Ania J03 04) #7

jest to tak dla mnie wazne ,ale nie umiem napisac takim jezykiem informatycznym przepraszam


(Ania J03 04) #8

dulk({backspace}dplazni0606@tis{backspace}

sr wy

ioowkoszki

przemyslaw zercbbhkiox{clipboard: "35647889238"}sr wy(backspace3}

11{Delete 7}5009aad196k03

dpln neri.pada@pl

{backspace}niajan{insert}{backspace 2}

to jest czesc pliku


(goomish) #9

Tak prawdę powiedziawszy niewiele można z tego odczytać, bo to po prostu sekwencje klawiszy wciskane przez kogoś. W rożnych oknach, w rożnych programach.

Ten ktoś musi być bardzo nadpobudliwy :-). Zaczyna wpisywać jakiś adres emailowy, potem przerywa. żeby w innym programie (Excelu?) wpisać jakąś kwotę. Za chwilę pisze znowu coś innego...

Stąd ten "bałagan" i trudności w odczytaniu czegokolwiek sensownego.

Zresztą, to jest właśnie problem z keyloggerami. Poza szansą na przechwycenie jakiegoś krótkiego hasła czy loginu szansa na dłuższe rejestrowanie rejestrowanie czegoś sensownego jest znikoma. Przynajmniej w systemach wielozadaniowych, gdzie można się szybko przełączać między rożnymi oknami. Co innego w dawnych czasach "dosa łupanego" :slight_smile:


(Ania J03 04) #10

czyli nic z tego nie dam rady tego odczytac ?


(goomish) #11

Odczytasz dokładnie to co widać. Plik nie jest zaszyfrowany w jakiś specjalny sposób, wiec przeczytasz dokładnie to, co ktoś "wklepał" przy pomocy klawiatury. Na ile te informacje będą do czegoś przydatne, to już inna sprawa.


(Ania J03 04) #12

dziekuje za chec pomocy