Mam temp. procka w granicach 50stopni C!

(system) #1

czy to źle??

(Slafur) #2

..a może zdradzisz nam jaki procek?

(system) #3

AMD Sempron 2400+ 1669 MHz

(Robloz) #4

to dobra temperatura

(Kuba0725) #5

Ja mam Semprona 2600+ i tak samo sie grzeje :wink:

(Chrucik) #6

a mój semron 2400+ (1,6 Ghz) @ 2500+ (1,8 Ghz) i mam w stresie 37 *C MAX :slight_smile:

(system) #7

temperatury waszych procków mnie nie interresują!!uzyskałem odpowiedź na moje pytanie i prosze moderatora o zamknięcie tematu!!

(Chrucik) #8

słuchaj kamil1992.... porównaj se temp. np z moim prockiem 50*C to nieco dużo na AMD na intela to nie ale na AMD ?? !!

(system) #9

pisz po polsku bonic z tego nie kapuje

(Chrucik) #10

Piszę iż mój procek (technicznie taki jak twój) mam dużo mniejszą temp niż twój !!

(McDracullo) #11

Wszytsko kwetsai chłodzenia (również pasty termoprzewodzącej). Czy masz może kurz na wiatraczku. Możesz go wyczyścić. Temperartura ta jednak nie jest złą temperaturą, ale rewelacyjna też nie jest. taki sobie średniak :wink:

(Robloz) #12

max temp. tego procesora to 90 C, jak Ci zacznie przekraczać 60 to dopiero mozesz się martwić

(Badzik Mistrz) #13

:expressionless: ja dojechalem do 90 C i nic sie z moim procem nie dzieje :smiley: tylko sie zresetowal :slight_smile: a mam celerona

(Bandita1991) #14

w starym kompie na duronie 1000mhz mam ok 60 i nie płacze, wiatraczek zarośnięty kurzem :D, niestety nie umiem wyczyścić

(system) #15

ja mam Athlona XP 3200+ 2,2GHz i wiatraczek czysciutki,bok od kompa otwarty a temp 60*C i się nie przyjmuje.

(Jakubgavron) #16

Ja ma Athlona64 3000+ i największa temparatura to 49 Celsjusza