Mam temp. procka w granicach 50stopni C!

czy to źle??

…a może zdradzisz nam jaki procek?

AMD Sempron 2400+ 1669 MHz

to dobra temperatura

Ja mam Semprona 2600+ i tak samo sie grzeje :wink:

a mój semron 2400+ (1,6 Ghz) @ 2500+ (1,8 Ghz) i mam w stresie 37 *C MAX :slight_smile:

temperatury waszych procków mnie nie interresują!!uzyskałem odpowiedź na moje pytanie i prosze moderatora o zamknięcie tematu!!

słuchaj kamil1992… porównaj se temp. np z moim prockiem 50*C to nieco dużo na AMD na intela to nie ale na AMD ?? !!

pisz po polsku bonic z tego nie kapuje

Piszę iż mój procek (technicznie taki jak twój) mam dużo mniejszą temp niż twój !!

Wszytsko kwetsai chłodzenia (również pasty termoprzewodzącej). Czy masz może kurz na wiatraczku. Możesz go wyczyścić. Temperartura ta jednak nie jest złą temperaturą, ale rewelacyjna też nie jest. taki sobie średniak :wink:

max temp. tego procesora to 90 C, jak Ci zacznie przekraczać 60 to dopiero mozesz się martwić

:expressionless: ja dojechalem do 90 C i nic sie z moim procem nie dzieje :smiley: tylko sie zresetowal :slight_smile: a mam celerona

w starym kompie na duronie 1000mhz mam ok 60 i nie płacze, wiatraczek zarośnięty kurzem :D, niestety nie umiem wyczyścić

ja mam Athlona XP 3200+ 2,2GHz i wiatraczek czysciutki,bok od kompa otwarty a temp 60*C i się nie przyjmuje.

Ja ma Athlona64 3000+ i największa temparatura to 49 Celsjusza