Mam viste i zaden progr do scagania nie dziala

prosze o jasne wskazowki.

z gory dzieki.

Nie da się udzielić żadnych wskazówek do tematu w którym nie opisało się swojego problemu.

Jakich programów próbowałeś? Jak się objawia owe “niedziałanie”?

moze masz instalki do wersji 64bit a masz 32bit albo na odwrot ? ; P

Jakie programy nie działają? Jakie problemy/błędy występują występują? Skąd masz internet?

To znaczy że masz Ip wewnętrzne, dzwonisz do usługodawcy i zmieniasz Ip na zewnętrzne.

punisher-p3 , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

juz opisuje problem:

uzywalem kilku programow: aresa,emule,goda,kazaa i kilka innych

ares np jest wlaczony ale ciagle jest wyswietlony napis “laczenie”

tak dzieje sie odkad mam nowego kompa z vista bo wczesniej uzywalem xp’ka i ares dzialal mi bez problemu zaraz po zainstalowaniu

mam neostrade tp [1mb] i liveboxa

Wjedź na jakiś link rapidshare i zobacz czy będzie odliczanie czy wiadomość, że ktoś ściąga z tego IP.

mozna jakos jasniej i powoli bo nie jestem zaawansowany w te klocki :smiley:

Zobacz czy po wejściu na ten link będzie odliczanie czy każe Ci czekać i wybierz Free user : http://rapidshare.com/files/202452996/k … ay.mkv.zip

Żeby nie było zastrzeżeń to jest spakowany teledysk.

oki zrobilem tak jak napisales czyli po wcisnieciu "free user"zaczelo sie odliczanie no i przy jakichs 12sec wyszedlem z tamtad.

co to oznacza??

Wszystko jest w porządku.

Wyłącz wszystkie programy zabezpieczające (antywirus, firewall, zaporę itp) i wtedy odpal jakiś program do wymiany plików.

Jakich wersji programów używasz?

ok pokombinuje jeszcze ale wolabym zeby wszystko dzialalo z zaporami i antyvirami. jesli dalej nie bede mogl poradzic sobie to ponownie zapodam nowy watek.

dzieki za podpowiedzi. trzymaj sie :lol: