Mam większy upload niż download czy da się cos z tym zrobić?

Tak jak w temacie. Mam internet radiowy z Iplusa. Mieszkam na terenie gdzie jest słaby zasięg. Sprawdzałem jaką mam predkosc internetu i wyszło z pobierania 31kb\s a wysyłania 60kb. Czy da się cos z tym zrobic bo wolałbym miec szybszy download.

… wszystko zalezy od tego gdzie w daje chwili jesteś … to jest tak jak z telefonem… jak wejdziesz w zasięg HSDPA/3G to masz super jak wejdziesz w zasięg EDGE to średnio a jak GPRS to możesz sobie poczte tylko sciągać :P… wszystko zależy od twojej lokalizacji…

tutaj masz mapke łącza IPLUS

ale mi chodziło o to cz da się jakos abym miał większy download kosztem uploadu.

odpowiedzialem ci… download - sciągasz; upload - wysyłasz; Przepustowość tych kanałów jest asymetryczne - czyli mają zaniżoną wielkość kanału “Upload” umożliwiającego wysyłanie danych w stosunku do kanału “download” umożliwiającego odbieranie danych. Nie wiam jak to wyglad w IPLUS ale może do upload’u masz standarową prętkość a przy downlandzie to zależy od położenia…

ps. a nie masz czasem też może zainstalowanych programów, które upodtępniają coś… ?! może masz jakies trojanki czy malwarki…