Mama otrzymuje duplikaty mojego MMS-a po kilka-kilkanaście razy dziennie

Mam problem. Wczoraj wysłałem mamie zdjęcie MMS-em, nie otrzymałem raportu doręczenia a zdjęcie nie mogło dotrzeć przez kilkadziesiąt minut, gdy w końcu dotarło status raportu nadal był „Żądane”. Potem zauważyłem, że mama otrzymała to zdjęcie więcej niż raz i że w dalszym ciągu otrzymuje duplikaty tego zdjęcia. Mimo tego, że mama dostała już kilkanaście duplikatów, status raportu doręczenia nadal był „Żądane”. Restartowałem oba telefony - mój i mamy - kilka razy, usuwałem wiadomości, usuwałem zdjęcia, czyściłem dane aplikacji Wiadomości, bez rezultatu. Musiałem wyłączać telefon w nocy bo MMS-y nie przestawały przychodzić. Nie wiem co mam robić. Mama dostaje szału od ciągle przychodzących powiadomień. Mój telefon nadal wysyła duplikaty tego zdjęcia i nie wiem jak to zatrzymać.

Mój telefon: Samsung Galaxy S5 Neo
Telefon mamy: Honor 9 Lite

Moim zdaniem wina jest po stronie operatora. MMS u operatora trzymany jest około 48h po tym czasie jest usuwany. Odczekaj dwa dni i natarczywy MMS powinien przestać sam przychodzić.

Jaki operator? Wyjmij karty SIm i powinno być OK. Najlepiej teraz wysyłać focie Messengerem lub ew. E-Mail’em.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.