Mamusia ma problem

Kochani , Forumowicze . Jestem mamusią w poważnych już latach ale komputerem musze sie poslugiwać i jako tako daję radę , ale dziś mam problem z uruchomieniem / otwarciem /outlooka 2003 ,który mam zainstalowany w domowym komputerze.Prosi o wpisanie serwera a ja nie wiem o co jemu biega. Wpisałam na odczepnego Microsoft Exchange cokolwiek to znaczy a on mówi ,że się laczy i łączy i łączy i tak da capo ad finem.Prosze pomóżcie mi.

Gdzie masz założone konto pocztowe?

Na jakim serwerze?

Onet, WP ??

:wink:

Tak u operatorów poczty są informacje jak skonfigurować konto zwykle jest potrzebny adres poczty wchodzącej i wychodzącej oraz hasło do konta jeśli serwer wymaga uwierzytelnienia,te dane wpisuje się w programie pocztowym,nie wiemy gdzie założono konto,konfiguracja może się różnić w zależności od operatora

mamusia ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.