Mamy zamiar kupic dla firmy Antywiursy jakieś propozycje?

(Pawel Zepchlo) #1

Pozdrawiam

(Persifall) #2

Kaspersky

(Guflasek) #3

Polecam Avast! http://www.avast.pl :slight_smile:

(xeth) #4

do firmy polecam symantec endpoint protection

opis

http://www.connectdistribution.pl/dostawcy/symantec/symantec-endpoint-protection.html

licencja produktu jest dożywotnia

(Poniaatowski) #5

Ja również polecam do firm tylko Kaspersky Internet Security. Lepszego się nie znajdzie... Kilka ochron w jednej.

(Zwierzchowscy) #6

na pewno nie bierz AVASTA! !!

(niezDarek) #7

tez polecam kasperskiego ale jeszcze napisz na ile ma być stanowisk

(kukacz) #8

Bierz "G DATA InternetSecurity 2008" to obecnie najbardziej opłacalny zakup za jakieś 60zł masz wersje OEM na rok, osobiście na razie używam Kaspersky InternetSeciurity 7 ale jak tylko skończy się licencja w tym roku biorę G DATA :wink:

(niezDarek) #9

tak tylko że g data za 60 zł przeważnie jest jedynie dla klientów indywidualnych i nie można wykorzystywać w celach komercyjnych

(Jakim2400) #10

Jeżeli chcesz zainwestować to polecam :slight_smile: Avira Premium Security Suite

http://www.free-av.com/en/download/5/av ... suite.html

jak na razie Avira wzbija sie " ponad wszystkie AV coraz lepiej wypada w testach :stuck_out_tongue: i ten pakiet myślę zrobi swoje, Firewall jest w porządku odrazu masz tam antyspawera, antyrotkita itp... bardzo przydatne rzeczy. najlepsze jest to, że zżera tak mało zasobów systemowych.

"Avira= małe ociążenie jak NOD + duża wykrywalność jak KASPERSKI"

To jest tylko moje zdanie.

Pozdrawiam. :stuck_out_tongue:

(Malydragon) #11

Dobry antywirus ale strasznie spowalnia system.

Kaspersky Internet Security jest bardzo dobrym rozwiązaniem i ja polecał bym ten program. Nie obciąża systemu, częste aktualizacje, czytelny interfejs, rozbudowane opcje.

Co do G-Data to tak jak Norton Symantec`a obciąża system i jest to odczuwalne.

Avast to antywirus dla użytkowników domowych nie zaufałbym temu programowi - moje zdanie nikt nie musi się z nim zgadzać.

(Jakim2400) #12

Dodam jeszcze tak:

Kasperski nie spowalnia kompa wtedy tylko gdy komp jest dobry :slight_smile: jeżeli komputery nie są takie nowe to nie polecam i jeżeli w firmie łacze internetowe nie jest zbyt szybkie to też nie polecam nie dość że AV ( kasperski ) będzie mulić to jeszcze ubdate będzie "ciężko" się ściągał.

moja własna interpretacja :stuck_out_tongue:

Sie tylko zdaje że AV tak łatwo dobrać a tu "klops" trzeba poprzebierać:stuck_out_tongue_winking_eye:

8)

(Malydragon) #13

Nie zgodzę się, mam komputer który ma 768 MB RAM na nim jest zainstalowany Kasperski i nie zauważyłem żadnych problemów.

Tak będzie z każdym AV a to dlatego, że jak np 5 komputerów zacznie aktualizować bazę wirusów to skubnie troszkę transferu. Jest na to rada ustawić na każdym komputerze inna godzinę na przeprowadzenie aktualizacji.

(xomo_pl) #14

podaj konfigurację kompów firmo0wych, choćby przybliżoną, wtedy będzie można coś dobrać idealnego, gdyż praca na pc z procem 1,2ghz i KIS nie będzie ani wygodna, pracownicy będą się denerwować, spadnie też efektywność pracy a w końcu ludzie będą wyłączać av i kompy będą zagrożone tak czy inaczej.....

(Wojtas_16) #15

Niekoniecznie. Mój komputer w tym roku skończy 6 lat a KIS 2009 bardzo dobrze na nim pracuje. Wydajność komputera podczas jego pracy jest bardzo duża.

(niezDarek) #16

a może lepiej pomyśleć nad takim rozwiązaniem

pewnie komputery są wpięte w sieć którą zarządza serwer, i zrobić na sieci firewall sprzętowy, zainstalować antywirusa na serwery i wszystkie dane które przepływają przez siec najpierw przepływały przez serwer,i każdy syf będzie zatrzymywany na serwerze, wyjdzie na pewno taniej

(Vcx3) #17

Popieram głosy, dobry wybór to Kaspersky Internet Security 2009. Część ludzi powtarza bajki o zamulaniu, ale ja i wiele osób nic takiego z KIS nie zauważyło. Porównałem jego działanie do Aviry Premium, ta to dopiero zamula, choć w testach piszą, że super szybka. Proponuję pobrać trial i ustawić, wszystkie opcje na maksimum, heurystykę, analizy, wykrywanie, itd. Wtedy u mnie otwieranie strony np. YouTube trwało ok. 3 minuty, Kaspersky robi to w kilka chwil.

Niektórzy instalują inny duet, zamiast KIS 2009, czyli zapory i antywirusa w jednym, zakładają zaporę Outpost Firewall Pro 2009 plus antywirus Kaspersky, ale pierwsze rozwiązanie w zupełności wystarcza. :slight_smile:

(Vicuss) #18

Kaspersky 8 Internet Security / Kaspersky 2009 Internet Security

(Wicky) #19

Nod32 - Dobry antywirus, nie zamula kompa i bardzo dobrze chroni twój komputer przed wirusami.

www.nod-32.pl

(Vicuss) #20

Aha. Jakie OS ma Twoja firma?? Ma tylko stacje robocze, czy serwery też??