Manager finansów

Witajcie.
Poszukuje zaawansowanej aplikacji(programu) do zarządzania finansami. Aplikacja(program) powinna umożliwić mi założenie minimum dwóch wirtualnych portfeli (kont) w różnych walutach. Dobrze gdyby można było dodać przypomnienie o kończących się lokatach lub przypominała o opłaceniu rachunków. Zapisywane dane mógłbym exsportować do excela lub innego jakiegoś programu w windows (na wypadek gdybym chciał zmienić aplikację lub gdybym znalazł coś takiego na pc i tam chciał dalej kontynuować wprowadzanie danych). Może być po Angielsku lub Polsku. Fajnie byłoby móc dodać giełdy z całego świata. Nie musi to być koniecznie aplikacja na Windows, może to być równie dobrze iOS lub aplikacja występująca tu i tu z możliwością synchronizacji (co byłoby wspaniałe).

Wiem, że wymagania mam l duże, ale jak widać nie jest to coś bardzo wymyślnego. Szukam długo, ale niestety bez rezultatów. Obecnie używam aplikacji Spending, ale ma bardzo duże ograniczenia no i nie umożliwia mi prowadzenia dwóch rachunków. 

Nie ma mowy o łączeniu aplikacji z moim prawdziwym kontem bankowym (nie ufam appkom).

Pozdrawiam
Tomis69

Ja używam Personal Finances (pro). Jest wersja na Windowsa i androida [tego nie użyam]. Możliwość sync przez dropboxa. Papierów wartościowych (giełd) nie obsługuje.

 

http://www.alzex.com/pl/index.html

Czy jest tam możliwość otworzenia kilku portfeli w różnych walutach?

jest