Manager pobierania na Firefox Quantum

Od wybuchu zamieszania ze zgodnością dodatków minęło już sporo czasu, sytuacja powinna się klarować, a w temacie DownThemAll! cicho.
Moje pytanie: jest może jakaś jego alternatywa zgodna z Firefox 59.0.3? Nie chodzi mi funkcjonalność GRAB - tego jest mnóstwo, a raczej pobieranie z list linków, kolejkowanie itd.

uget + uget-integrator. Jest dostępna wersja na WIN, LINUX, :slight_smile:

http://ugetdm.com/downloads-windows

W styczniu na forum Firefoxa pytałem też o ten dodatek. Jedynie zaproponowali mi wersję okrojoną DownThemAll (która miała być już dostępna, ale zdaje się, że jeszcze nie jest ta wersja dostępna) http://www.downthemall.net/lack-of-progress/
http://www.downthemall.net/delays/

Oraz rozszerzenie Download Star.

Download Star to narzędzie GRAB.

Jeśli dalej jesteś zainteresowany managerem pobierania polecam w/w rozwiązanie. uGet ma wszystko, modyfikowalny i dobrze integruje się z przeglądarką.
Jedyne czego nie potrafię to wrzucić z notatnika listy linków (z serwerów typu rapidu, catshare itd.)…

…tak by odczytał poprawnie jak robił to jDownloader, muszę posiłkować się przeglądarką (ale to już szukanie dziury w całym)

Jasne, dzięki. Sprawdzę to.

Ja tam używam IDM’a. Jest on co prawda płatny i nie wiem, czy współpracuje z FF Qiantum, ale wiem, że jest - podobno dobry - i darmowy FDM (Free Download Menager).

Każda pliszka swój ogonek chwali. Próbowałem zarówno IDM oraz FDM. Moim skromnym zdaniem przerost formy nad treścią (cukierkowy wygląd i duże zmiany po zainstalowaniu w systemie) uGet ma wszystko co powinien (i tylko to) zawierać manager pobierania. (Po co mi osobny katalog na video, mp3 itd?)
W przypadku uGet istnieje wersja portable, a jeśli nawet zainstalujemy i po jakimś czasie zrezygnujemy to nawet zmiany w rejestrze możemy łatwo odwrócić.

Każdy używa tego, czego lubi i tyle :slight_smile: