Manager Telefonu LG KG800

Witam. Poszukuję jakiegos dobrego managera do telefonu LG KG800. Potrzebuje zarzadzac ksiazka telefoniczna, sms’ami ofc. dostep do wszystkich folderów telefonu itp. Probowalem jakims LG Phone Manager ale zacholere nie moge sie nim polaczyc z telefonem.

mam dokładnie ten sam problem, a pilnie potrzebuje jakiegos programu, zeby sie dostac do smsow tego telefonu przez kompa. czy ktos moglby pomoc pls? :frowning:

LG PC Suite powinno działać.

witam, dzieki za info. sprobowalem LG PC Suite, ale niestety znowu nie dziala. jesli w ustawieniach telefonu w lacznosci nic nie robie, to jest on owszem podlaczony do kompa, ale na uzytek w/w programow tak do smsow nie dojde. gdy zmieniam w lacznosci na modem, ze uzywam modemu to moge przez kreatora ustanowic polaczenie z COM 5 (innej opcji tam nie ma), ale jak juz ma dojsc do transferu zawartosci, badz utworzenia kopii zapasowej to po krotkiej chwili, cytuje: importowania informacji z telefonu jest informacja- niepowodzenie przy polaczeniu z telefonem, sprawdz port com i polacz w pustym ekranie. ta sama informacja byla przy uzywaniu LG Phone Manager… :frowning: za cholere i z jednym i z drugim programem nie moge sie polaczyc. sprawdzalem ustawienia telefonu, ale tam w menu lacznosc mam 4 opcjie: bluetooth, modem, sieci i gprs. na jakiejs stronie pisali, ze trzeba tam w opcji lacznosc wejsc do polaczenia usb i nastawic na transfer danych, ale u mnie w tym podmenu w zakladce lacznosc tej opcji usb nie ma… i co teraz zrobic? sa moze jeszcze jakies inne programy dzialajace z kg 800?

W telefonie musisz wejść do menu, wybrać Łączność->Połączenie USB i zaznaczyć Usługa danych.

z tymze, ze u mnie w menu ustawienia, w podmenu lacznosc, tak jak wczesniej napisalem, sa tylko opcje bluetooth, modem, sieci i gprs. nie ma opcji polaczenie usb, a co za tym idzie nie moge zaznaczyc usluga danych, ani nic innego… :frowning:

Więc musisz mieć to gdzieś w opcjach.

niestety nie mam tego w zadnych innych opacjach. przegladajac rozne strony w necie trafilem rowniez na info, ze to co do tej pory robilem bylo dobre, w sensie ustawien. podejrzewam teraz, ze byc moze cos jest nie tak ze sterownikiem usb, kilkakrotnie probowalem go aktualizowac, ale nadal bezskutecznie. moze sie na tym nie znam. wystepuje ten sam blad. nie wiem czego jeszcze probowac. gdzies czytalem, ze sa inne programy, tylko nie pamietam jakie… slyszalem o jakims, ktory daje wersje trial na 50 dni, ale nie wiem czy bedzie z kg800 dzialal. wiesz moze jaki to program, albo masz inne propozycje?