Mandriva Linux Xtreme 2 Live - gdzie szukać?

szukam wymienionego w tytule systemu. chciałbym zobaczyć jak wygląda ten system ale tu napotykam problem. Wszystkie źródła jakie znalazłem to torenty. nie mam niestety możliwości ściągania tym sposobem. Najlepsze były by dla mnie linki na rapida, ew. nie pogardzę innym sposobem:) (Używałem google, szukałem na innych forach i jakoś nie mam szczęścia:()

Tutaj na pewno ściągniesz podaną wersje Mandrivy :slight_smile:

Xtreme2 to wersja płatna

Ściągając Xtreme2 z torrenta/rapida piracisz

Nie masz kasy, ściągnij sobie Free albo One.

Xtreme2Live- wersja Live, darmowa, bez możliwości instalacji na dysku twardym.

Nie widziałem jeszcze innego źródła wersji Live, niż torrent strefy.

Jakiś konkretny problem? Może ściągnij na inny komputer?

Poza tym legalnie ściągniesz tylko wersję LiveCD (bez instalacji). Ja uważam że wystarczy mieć Free albo One, dużo mniejszych możliwości nie mają, Wine w większości przypadków zastąpi CrossOvera itd. A pomoc techniczną uzyskasz na forach itp.

Jak chcesz koniecznie przetestować w wersji LiveCD to może ktoś taką wersje ma i sobie skopiujesz. (jak przyjdziesz np. do mnie to ci mogę dać :mrgreen: Ale mieszkasz pewnie daleko…)

Z chęcią bym sobie przegrał:) chce obejrzeć jak ta dystrybucja wygląda a później kupić pełną wersje jeśli mnie zaciekawi.

do GMajka12 to jest torrent. jestem w sieci osiedlowej i nie mam możliwości ściągania z torentów.(taki admin)

a jeżeli chodzi o ściąganie z rapida/torrenta to programy darmowe mogę ściągać legalnie. Nie ma tu mowy o piraceniu.

a może ktoś mi to wrzuci gdzieś do sieci:)??

http://live.mandrivaclub.pl/ tutaj masz ftp

Właśnie o to mi chodziło:) dzięki