Mandriva Xtreme 3 - kiedy premiera?

Xtreme 3 miała pokazać się na przełomie listopada a grudnia (gdzieś tak wyczytałem) i nic. Może zna ktoś datę premiery xtreme 3?

Nie wiem ;]

Za to mogę wychwalać w niebiosa Fedorę 10, na rynku od 25.11.08 zdążyła okrzepnąć, można łatwo, metodą klik klik (yumex) pododawać programy, można oglądać strony internetowe tak dobrze jak na żadnym innym linuksie - flash zupełnie poprawny jak na windowsie. KDE 4 ślicznie na starcie ustawione - jak na żadnym innym linuksie. Polecam!

Została wydana Mandriva Xtreme3 rc1 - pierwsza wersja kandydująca, a szczegóły masz na stronie http://strefamandrivy.pl/?glowna=yes&ns4=true

Nie musisz wychwalać w każdym temacie Fedory… Jest wiele lepszych distro…

EDIT: Pisz na temat…

Dla Ciebie lepszych dla niego nie…

Najlepiej jakby nie było sekwencji słów najlepsze distro itd :slight_smile:

Ej! - nie wiem jakim cudem włożyłeś w moją wypowiedź słowo “distro” - ale niezły manipulator z Ciebie, poczytaj wszystkie posty i klikając “edytuj” zmień swoją wypowiedź!

Dostępna do ściągnięcia dla członków z dostępem 2 lub 3 ;] Ot taki drobiazg

Na Fedorze się świat nie kończy.

Xtreme od swojego początku jest dystrybucją płatną ( za wyjątkiem wersji live bez możliwości instalacji na dysku). Testowałem Fedorę 10 i zgadzam się z oceną, że to bardzo dobra dystrybucja. Prawdą jest też, ze świat na fedorze się nie kończy i dlatego pozostałem przy mandrivie one 2008.

One po chwili zabawy z konfiguracją niewiele ustępuje Xtreme, może poza detykowanymi funkcjami i tematami graficznymi :slight_smile:

v-max , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

miała być ta mandriva wydana w grudniu a tu ani widu ani słychu o postępach w pracach :slight_smile:

może wie ktoś co się dzieje?