Manhunt opinje

Co sadzicie o grze Manhunt, warto w nia zagrac??. Co wam sie w niej spodobało badź nie.

Owszem extra gierka!

Sierpy,młotki,pałki i te sprawy!

Ogólnie rzeźnia :mrgreen: jak lubisz takie klimaty to kupuj :stuck_out_tongue:

JUż ja mam :P:P ale chce wiedziec co o niej inni sadą ja też tak sądze że super girka a gdyby to moj mama widziala :? :lol: strach pomysleć buhah

słaba gra, do tego monotonna i szybko sie nudzi :?

Kurde, w tej grz az się roi od psychopatów z pomalowanymi mordami :wink:

Jak w to zagrałem to myślałem, że narobie w gacie :stuck_out_tongue:

Idziesz sobie spokojnie, a tu zza rogu facet z tasakiem wyskakuje :shock:

Uważam, że fabułe ma niezłą, więc wartow nią zagrać :wink:

dlaczego słaba gra??

Złączono Posta : 31.07.2006 (Pon) 12:37

ej a może posiadacie spolszczenie??

Złączono Posta : 31.07.2006 (Pon) 12:38

tak ta wiara co z Krzaków wyskakuje jest boska :twisted: szkoda tylko ze dlugo nie żyja :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: bo ja im ma to nie pozwalam

dlaczego słaba ? chodziszi zabijasz ludz, fakt że metody są ciekawe reklamówka szkło łom i takie tam, ale sama fabuła gry jes denna, idź do przodu zabij wszystko co sie rusza :roll: co w tym wspaniałego ? :expressionless: jak dla mnie to jest za mało by gra mogła zaciekawić, horror z tego żaden, a jak ktoś sie w tej grze czegoś przestraszył to respekt1ff4.gif

A skradanie, inne drogi do celu.

Fabuła: kręcisz film więc czego chcieć więcej: wykonujesz jak najbardziej brutalne egzekucje i tyle.

Jak dla mnie gierka wymiata :mrgreen:

Zwłaszcza na PS2 niema to jak wygodny Dualshock!

Proponuję zagrać najpierw w jakąś grę edukacyjną, na początek może być “Królik bystrzak” lub “Kubusiowe przedszkole”. :evil:

pewnie by się zawstydziła :evil:

ojjj tak co prawda to prawda.

Najwygodniejszy pad pod słońcem.

Ale kupując odpowiednią przejściówkę mozna też go podłączyć do PC ;]

Wiem ale to nie to samo(Xboxowy też jest wygodny) żeby OT nie było to Manhunt mnie tak wciągna że go wymasterowałem w 1 dzień od zakupu

:mrgreen: fajna gierka na chwile ot tyle.

JAk cie takie Gry krecą to sobie grja ja wole coś mocniejszego :twisted:

A tak paropos może spolsczenie posiadacie?? bo ciekawi mnie co oni gadaja bo wszysktich ich tekstów nie rozumiem. Albo może jakąś stronke gdzi eznajede wszystkie teksty z Manhunta

Kolega nie zrozumiał mojego posta, no ale pewnie się spieszył żeby zadźgać kogoś nożem.

Dla mnie ta gra to bezsensowna masakra i rzeznia.Jest nudna od samego poczatku,bonusy sa raczej wsadzone na sile.Monotonia od pierwszych minut gry.Po obejzeniu kazdej death animation mozemy spokojnie odinstalowac.Gra niczym poza brutalnoscia sie nie wyroznia.Wole juz Punishera,ktory ma o niebo lepszy gameplay ,fabule i nie nuzy gdy grmy dluzej niz 5 minut.

Przerost formy nad trescia.Banalna fabula,bezsensowna przemoc i nic wiecej.

outca$t. nie nożem tylko łomem

Firekage właśnie że punbisher to jest bzdeta na kołkach lata jakis koiles i wszystkich rozawla bez przykucania chowania sie pasek zycia sam wraca co to wg jest to nie gra. W manhuncie zeby przezyć trzeba sie chować zabijac z ukrycia i wg trzeba sie troche nameczyć

Ogólnie fajna “skradanka”, lecz mi się już znudziła, główna wada to szybko sie nudzi i ze nie dzieje sie w niej zbyt wiele. Pograsz…później sie kurzy…lepiej robić przemyślane zakupy gier :lol:

Chodz pierwsze wrażenia niezłe są 8) …ale to tylko chwilowe.

Mi sie ta gra bardzo podobała … :>

Te egzekucje … Mmmm :slight_smile: