Manhunt

Witam ,mam maly problem apropo mam gre MANHUNT(Org.)i gdy chcem ja zainstalowac automatycznie otwiera sie okno z interfejsem manhunt i sie chce zainstalowc ale zaraz wyskakuje informacja ,ze gra manhunt niezostala zainstalowana twoj system niezostal zmieniony …niewiem o co chodzi .Dodam jeszcze ,ze gra byla testowana na dwuch kompach i wszystko dzialalo moze potrzebuje jakies biblioteki '???

Co to moze byc ??

jaki masz systestem jasli XP to instalke Właściwości–>Zgodność–>Tryb zgodności–> i wybierasz w jakim systemie ma sie odpalic najlepiej ustwaic na 98.

Nieidzie :(:frowning:

To musi byc cos innego … .

a jaki masz sprzet moze za słaby, jakie masz stery do karty

Windows XP home 512 ram ,sempron 3100+ 1.9 ghz .

Radeon 9200 se catalsyt 5.4 (najnowsze) .

Sprzet jest na bank ok.

Poprostu nawet gdy wkladam plyte do napedu to niewyswietla sie zadne menu w ktorym moge wybierac instalacja i tam takie ruzne duperele.

Poprostu odrazu sie instaluje i zaraz wyskakuje informacja ,ze niezostalo zainstalowane … .

mam pewne wątpliwości co do legalności tej gry :PPP

A ja nie :evil: :evil: :evil: :evil:

a nie masz na kompie jakiegos syfu, moze trzeba wyłaczyc na czas in stalacji AV bo czasami przeskadzaja przy instalacji programow, mozesz tez sprawdzic wrazie czego czy płytka nie ma syfu, mimo ze oryginał. ja kupiłem kiedys NFSU to po zainstalowaniu u kumpla jakies gowno dograło mi sie na płytke. p.s. sory ze tak długo nie odpowiadałem bo mam problemy z netem

Nic …plyte przepuscilem kasperskim…nic nieznalazl a antyvira wylaczylem i gowno ,tak samo jak byl przedtem :(:(:(:frowning:

pisałes ze jak wkładasz płytke do nap en du to nie wyswietla sie zadne menu tylko odrazu instaluje tak?? moze sprobuj recznie odpalic płytke zebys widział pliki, instalke wes tak jak ci wczesniej pokazywałem własciwosci–>zgodnosc… i odpal recznie instalke moze to cos da jaka masz karte i jakie masz stery

Tak tez prubowalem…a moja karta to ati Radeon 9200 i mam najnowsze sterowniki .

na radeonach sie zbytnio nie znam ale moze jest tak samo jak geoforcami ze dany sterownik nie obsługuje danej gry moze pobrubuj zainstalowac starsze stery moze na innym sie odpali

Ale co sterownik karty graficznej ma do instalacji ??

ps.prubowalem tez na starszych …i nic… .

Toż widzimy, bo inaczej byś napisał :smiley:

Niestety, post, jako nic nie wnoszący do rozwiązania problemu, leci.

?

sugerujesz mi zakup …o nie nie nie drugi raz tego samego xxxxxxxxx niekupie…

Daruj sobie takie słowa. :!: