Manta 060 GPS - odblokowywać czy nie?

Witam. Zakupiłem GPS Manty 060 i musze wysłać maila czy chce aby GPS był odblokowany czy nie .

Odblokowanie da mi możliwość zainstalowania TomToma i innych aplikacji .

Mam parę pytań :

1.Czy sam będę mógł później odblokować jak teraz nie odblokuje ?

2.Czy trudno odblokować urządzenie ?

I czy po odblokowaniu po włączeniu pulpit będzie wyglądał tak ?

win1.gif

Na forum Manty znajdziesz informację jak bezinwazyjnie odblokować produkty GPS ich firmy - niestety aby przeczytać ten temat musisz się zarejestrować i następnie zalogować na tamtym forum. Jednak tamtejszy Administrator o nicku zbkw pełen opis zamieścił również na tej stronie. Wg informacji przez niego zamieszczonych wynika, że bezinwazyjne odblokowanie nie daje w pełni sprawnego PDA (czyli nie odblokowuje wszystkich możliwości urządzenia). Jednak w przypadku gdy chodzi tylko o zainstalowanie i używanie innych programów do nawigacji to rozwiązanie to w pełni się sprawdza. No i co najważniejsze nie tracisz gwarancji. Na tej samej stronie jest także link do inwazyjnej metody odblokowania nawigacji firmy Manta, której zbkw nie poleca. Jak przeczytasz to co jest tam napisane, to myślę że łatwiej będzie ci podjąć decyzję jakiej metody odblokowania użyć. Jak nie czujesz się na siłach, to lepiej skorzystaj z tej pierwszej metody. Natomiast w razie jakichś niejasności lepiej zapytaj na forum Manty, są tam mili ludzie znający się na rzeczy więc na pewno ci pomogą - lepiej jest zapytać i się upewnić niż coś zepsuć ;).

Jeśli chodzi o aukcje Allegro to oferowane jest najczęściej inwazyjne odblokowywanie nawigacji Manta GPS. Jak coś pójdzie nie tak, tracisz gwarancję. Nie masz też pewności jak bardzo osoba oferująca tą usługę zna się na rzeczy. Na pierwszy rzut oka może być wszystko ok, a po czasie może się okazać, że coś się jednak sknociło.