Manta Compressor Deluxe (HY-812) - brak Game Port na płycie

Witam!

Na własne życzenie dorobiłem się problemu z wyżej wymienioną kierownicą (wraz z jej zakupem). Otóż chciałem jakąś niedrogą kierownicę do okazjonalnego pykania sobie w jakieś samochodówki. No i znalazłem naprawdę niedrogo powyższy model. Problem w tym, że nie sprawdziłem jakie ma złącze, a okazał się nim być GamePort, którego nie mam na płycie głównej (chciało się oszczędzać…). Teraz mam pytanie czy lepiej kupić przejściówkę do USB (kilkadziesiąt zł.), czy najtańszą kartę muzyczną z GamePort (około 10 zł.)? Jeszcze jedna rzecz. Czy jak zamontuję tą najtańszą kartę muzyczną, to czy będę miał wybór czy chcę używać zintegrowanej czy dodatkowej?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Dla potomnych. Spróbowałem z kartą muzyczną i nie działa, nie wykrywa kierownicy. Problemem może być brak sterowników, bo do Compressor Deluxe po prostu ich znaleźć nie można, a te do Compressor Supreme nie działają. Jak będę się nudził i spróbuję z przejściówką to też oczywiście napiszę.

luciusowca , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif