Mapa navigacyjna/program do telefonu nokia n79

szukam mapy do telefonu nokia n79. chodzi mi dokładnie o auto mapa albo cos w tym stylu. najwazniejsze aby byly tam zaznaczone plaze i kempingi! mam orginalną navigację w telefonie ale dużo opcji brak.jaki program byłby zadowalający na terenie skandynawi, niemiec, farncji i hiszpani- może też polski? i żeby pasował do telefonu.

Moim zdaniem najlepsza będzie dla Ciebie wspomniana AutoMapa. I to w wersji z całą Europą. Do tego wgrywasz POI i masz kempingi itd.

Nie wiem czy pójdzie na Twoim telefonie… Na oficjalnej stronie AM nic nie ma o Twoim sprzęcie (http://automapa.pl/?PEI=10241&lng=PL).

Może lepiej uderz na http://my-navia.pl/ - tam uzyskasz odpowiedź na te tematy od prawdziwych szpeców :]

Witaj,

jest jeszcze możliwość google maps , jest to darmowy program ale ma ogromną ilość informacji (w tym POI) oraz może również mieć informacje na temat ruchu drogowego panującego na drodze (z tego co wiem ta funkcja jest płatna)…

Naprawde polecam wyprubowania google maps

Pozdrawiam

Masz na myśli Google Maps czy Google Navigator, który korzysta z Googole Maps? Nie orientuję się akurat jak Googole Navigator ale Google Maps potrzebuje dostępu do neta aby pobrać mapy, ewentualnie można skorzystać z GMapsMaker i używać MapsOffline, jeśli licencja na użytkowanie Google Maps na to pozwala oczywiście.

Jakby co jest jeszcze NaviExpert, jeśli się nie mylę działa na Javie. Jeśli dobrze się orientuję, to TomTom prawdopodobnie działa na Symbianie.

Pozdrawiam

sprawdze propozycje i sie odezwę.

co do google maps to raczej odpada bo neta mam tylko z wi-fi.

dzięki za pomoc :lol:

Ojej zapomniałem rzeczywiście potrzebujesz internet do tego

Ale jak pisałem wyżej, można stworzyć potrzebne mapy i mieć je offline, jednak Google Maps poza wyświetlaniem aktualnej pozycji nic więcej nie oferuje, to są tylko mapy bez systemu nawigacyjnego, więc Cię nie poprowadzi, do tego cały czas musiałbyś się patrzeć na mapę czy nie zboczyłeś czasem z kursu, dlatego jak już to zainteresuj się Google Navigator, jednak jest on płatny (chyba $50, jeśli dobrze pamiętam) lub NavoExpert, sprawdź jeszcze czy TomTom pójdzie a i zapomniałem, że są jeszcze przecież NokiaMaps, jednak one też wymagają pobrania map z neta, wystarczy pobrać raz i masz gotowe mapy :slight_smile:

EDIT: Z tego co znalazłem, to TomTom Navigator 6 działa na wybranych Nokiach sam popatrz http://www.tylkogps.pl/product.php/1,1/4620 być może na twojej też by poszło.

Pozdrawiam!

Osobiście odradzam automape na EU, po ostatniej podróży zgubiła mnie w niemczech w centrum Hamburga (brak POI). Na szczęście miałem na moim iPaq TT z mapą miasta (swoją drogą fajny bajer) to przesiadka mi pomogła. Nie powiem nic złego o AM i podróży po polsce tu sprawuję się znakomicie.

eee… automapa jest na symbiany? na symbiana to garmina jeśli chodzi o polskę… ale jeśli o wszystko oprócz polski to tom tom :wink:

Masz rację - AM nie jest pod Symbiana. Ostatnio chyba nawet rozmawialiśmy o tym w innym temacie :wink: Tak więc AM na N79 odpada na pewno.