Marginesy oraz eXtreme Fusion

Heya, mam taki problem, wyedytował i zrobiłem sobie fajny styl do extreme fusion, jednak marginesy są do dupy… patrzcie:

89024873353596320293_thumb.jpg

Trzeba je zwiększyć. Druga sprawa, to usunięcie z eXtreme Fusion ramki z napisem wygenerowano w: xxx. Jest ona w lewym dolnym rogu.

Co do czasu generowania poszukaj w opcjach wyświetlania strony głównej tam pewnie będzie ptaszek do odznaczenia, który to wyłączy.

Podobnie jest w phpbb2/3 :slight_smile:

To nie jest forum :slight_smile: To jest wielofunkcyjny CMS i to edycja eXtreme Fusion Ninja Edition… Ale poszukam…

Dodane 23.12.2011 (Pt) 20:36

Jak myślałem - takowa opcja nie istnieje… Poszperam w templeatach…

Dodane 23.12.2011 (Pt) 20:45

Aby usunąć ramkę, należy:

Zastąpić kod w pliku theme_functions_include.php

function showrendertime($queries = true) {

	global $locale, $mysql_queries_count;

	$sql_progress = $mysql_queries_count * 3;

	$res = "

".sprintf($locale[‘global_172’], substr((get_microtime() - START_TIME),0,5)); $res .= ($queries ? " “.$locale[‘global_173’].”: $mysql_queries_count

\n" : “”); return $res; }[/code] Na:

[code]function showrendertime($queries = true) { }

Dodane 25.12.2011 (N) 15:54

#Refresh

Wie ktoś może, jakie jest określenie dla tekstu w CSS? Body to ogólnie ciało strony, więc wszystko przesunie mi się o te n px, a ja chcę, żeby przesunął się tylko tekst bez ramek itd. A danie " * " i wykluczanie po kolei wszystkich elementów mija się z celem…

Dodane 25.12.2011 (N) 16:48

#Refresh

Wie ktoś może, jakie jest określenie dla tekstu w CSS? Body to ogólnie ciało strony, więc wszystko przesunie mi się o te n px, a ja chcę, żeby przesunął się tylko tekst bez ramek itd. A danie " * " i wykluczanie po kolei wszystkich elementów mija się z celem…