Marna jakość stron www i obrazków :/

Witam

Nie wiem dlaczego, ale w mojej Operze jak i innych przeglądarkach ( Firefox i IE także sprawdzałem) wyświetlane obrazki są marnej jakości na wszystkich przeglądanych stronach… Mimo, że kolory w systemie ustawione są na 32bity, a rozdzielczość na 1280x800. Podobnie dzieje się z menu i logo na stronach… A oto przykładu na podstawie dobreprogramy.pl:

UO0013.jpg

Może sprawdź antywirusa (pakiet), gdzieś czytałem, że w niektórych można w celu poprawy wydajności obniżyć jakość wyświetlanych grafik.

To chyba nie to… Używam Aviry i Comodo Firewall… takich opcji tam nie znalazłem. Poza tym wyłączyłem i Avire i Comodo z autoruna przy starcie systemu i obrazki nadal jak wyżej… :frowning:

Sterowniki do karty graficznej zainstalowane? Ciasteczka są włączone? Opera Turbo wyłączone?

Starowniki są… i nic z nimi nie kombinowałem…

Ciasteczka włączone

a OPERA TURBO wyłączona w Operze 10, a w 9 wiadomo… nie ma…

Zmień z 32bitów na 16

To tez nic nie daje… co jakas próba to usuwam wszystkie pliki tymczasowe i z historii przegladarki zeby nie wczytało z dysku…

Comodo usunąłem i to tez nie to… podejrzewam jeszcze Admuncher do blokowania reklam…

Ale to wygląda jakby “coś” pogarszało grafiki na stronach… Logo firefoxa na stronie dobreprogramy wygląda na całe w plamkach… :?