Martwy Pixel na wyświetlaczu telefonu

Ostatnio kupiłem nowy telefon w plusie. Jest to Sony Ericsson k550i. I Dzisiaj pojawił mi się (albo dopiero zauważyłem) martwy, nieświecący, kolorowy, pixel. Czy jest to powód o reklamacji czy jednego Pixela nie ma co reklamowac ?

Do reklamacji z tego co mi wiadomo potrzebne są 3 martwe pixele.

W dniu 27.05.2008 , o godzinie 20:09 został dopisany post przez Kamil2993

Do reklamacji z tego co mi wiadomo potrzebne są 3 martwe pixele.

do reklamacji są potrzebne trzy martwe piksele jak to napisał kolega ,ale muszą się one znajdować koło siebie więc wątpię ,żeby uznano reklamacje ale możesz spróbować

Nie ma co probować skoro muszą być 3. Poczekam może sie pojawią nowe to zareklamuje a jak nie to jakoś to przetrzymam.

oni tego nie sprawdzaja zabardzo idź a ci na 99% wymienią

hmmm, skąd ta informacja o trzech pikselach?

idz się zapytaj do Plusa to ci powiedzą czy to obejmuje gwarancje ale żebyś nie miał tak jak ja z moim samsungiem: Miałem wyplaonych około 8 na całym ekraniku, ale żeby je ujżeć trzeba było się dobrze przyjżeć…poszedł do serwisu PLAY, wraca po 14 dniach : " Ekran jest wolny od wad - test wyświetlacza nie wykazał reklamowanej usterki " , więc wysłałem go bezpośrednio do serwisu samsunga i okazało się , że oni także nic nie widzą, więc nasuwa się wniosek , że albo są ślepi albo patrzą to w świetle dzinnym gdzie tego nie…widać więc dałem sobie spokój ;/ bo jak mają być tacy fachowcy to “żenuaaaaa”

problem dotyczył samsunga: u700.

może to i racja. Skoro u ciebie było 8 i ich nie znaleźli a u mnie jest jeden to mam jeszcze mniejsze szanse że coś znajdą. Chyba że Panowie od Sony Ericssona maja lepszy wzrok albo coś.

Ale i tak pojade do plusa i spytam sie może cos poradza a moze tez nic nie zobacza.

P.S.

prawdopodobnie się pomyliłem i ta kropeczka ci psuje mi widoki to jakas maluteńka rysa na szybc od obudowy (myślę ze tak może byc po podczas patrzenia na ekranik z różnych stron na rysa sie tak jakby przemieszcza.).

Jak zdiąc przednią obudowę ??