Martwy Pixel na wyświetlaczu telefonu

(baciany) #1

Ostatnio kupiłem nowy telefon w plusie. Jest to Sony Ericsson k550i. I Dzisiaj pojawił mi się (albo dopiero zauważyłem) martwy, nieświecący, kolorowy, pixel. Czy jest to powód o reklamacji czy jednego Pixela nie ma co reklamowac ?

(Kamil2993) #2

Do reklamacji z tego co mi wiadomo potrzebne są 3 martwe pixele.

W dniu 27.05.2008 , o godzinie 20:09 został dopisany post przez Kamil2993

Do reklamacji z tego co mi wiadomo potrzebne są 3 martwe pixele.

(Rambo007) #3

do reklamacji są potrzebne trzy martwe piksele jak to napisał kolega ,ale muszą się one znajdować koło siebie więc wątpię ,żeby uznano reklamacje ale możesz spróbować

(baciany) #4

Nie ma co probować skoro muszą być 3. Poczekam może sie pojawią nowe to zareklamuje a jak nie to jakoś to przetrzymam.

(Heezootoo) #5

oni tego nie sprawdzaja zabardzo idź a ci na 99% wymienią

(Airborn) #6

hmmm, skąd ta informacja o trzech pikselach?

(system) #7

idz się zapytaj do Plusa to ci powiedzą czy to obejmuje gwarancje ale żebyś nie miał tak jak ja z moim samsungiem: Miałem wyplaonych około 8 na całym ekraniku, ale żeby je ujżeć trzeba było się dobrze przyjżeć..poszedł do serwisu PLAY, wraca po 14 dniach : " Ekran jest wolny od wad - test wyświetlacza nie wykazał reklamowanej usterki " , więc wysłałem go bezpośrednio do serwisu samsunga i okazało się , że oni także nic nie widzą, więc nasuwa się wniosek , że albo są ślepi albo patrzą to w świetle dzinnym gdzie tego nie...widać więc dałem sobie spokój ;/ bo jak mają być tacy fachowcy to "żenuaaaaa"

problem dotyczył samsunga: u700.

(baciany) #8

może to i racja. Skoro u ciebie było 8 i ich nie znaleźli a u mnie jest jeden to mam jeszcze mniejsze szanse że coś znajdą. Chyba że Panowie od Sony Ericssona maja lepszy wzrok albo coś.

Ale i tak pojade do plusa i spytam sie może cos poradza a moze tez nic nie zobacza.

P.S.

prawdopodobnie się pomyliłem i ta kropeczka ci psuje mi widoki to jakas maluteńka rysa na szybc od obudowy (myślę ze tak może byc po podczas patrzenia na ekranik z różnych stron na rysa sie tak jakby przemieszcza.).

Jak zdiąc przednią obudowę ??