Marzenie

tych marzeń jest tyle że ich nie zliczy i nie wymieni…

takie przyziemne to są różne typu walizka kasy

a takie wznioślejsze to lek na głupote i na każdą inną chorobę duszy i ciała (rozumu także)

M oim marzeniem jest żeby Polska została mistrzem świata na mundialu za rok w Niemczech.

T o by było dopiero coś … 8)

Moimi marzeniami jest kupno lepszego komputera oraz kupić jakiś nowy, dobry samochód.

Dobra praca. Na zachodzie, nie w Polsce o ile się postarasz. Nie dziwię się młodym ludziom, którzy uciekają np. do Niemiec po lepszą i lepiej opłacaną pracę :roll: .

Pozdrawiam.

  1. babeczka vel kobiałka :wink:

  2. robota w zawodzie :wink:

  3. a aktualnie obrona inżyniera ehehehe i żeby duzo piwa było :wink:

Wiec moje marzenia to: byc z tą kobietą co jestem do końca życia, sprawić by była szczęśliwa, zapewnic rodzinie godne życie a innym marzeniem jest to żeby inni ludzie godnie zyli i to tyle.

![-o<

A to moje marzenia:

291694170dl.th.jpg

A konkretnie:

flhrsi11as.th.jpg

oraz

wsoflstcowdomc202ch.th.jpg

No i cóż… nie mogę sobie jakoś odmówić wypowiedzi w tym temacie…, bo i czasem po prostu wyluzować trzeba (jak i thema działu stanowi) no i… krótka piłka!

A dlaczego tak bardzo mnie zajarała odpowiedź???

No bo i odpowiedź nie będzie zbyt zwyczajna, a komuś o tym myku trzeba się wyspowiadać! :lol:

W zasadzie wszystko w życiu już mam, a nawet więcej niż mogłam sobie wymarzyć kiedykolwiek.

Ale jedna rzecz mi od dawna nie daje nie spokoju, choć w fazie realizacji - to marzenie może się spełnić raptem w kilkanaście/kilkadziesiąt minut - i potem nastąpi finisz!

Ale jednak na dzień dzisiejszy tego nie mam - i to mnie “moli”, a jak to mnie “moli”, to chcę to mieć!

Otóż marzę, by kiedykolwiek znaleźć się na pokładzie płatowca z zaciemnionymi szybami, z pełnym wyposażeniem strzeleckim itd. - i od razu przed oczami staje mi prototyp marzenia, a mianowicie “Błękitny Grom” ze słynnego, kultowego filmu.

Nie wiem doprawdy skąd to marzenie zaiskrzyło - bo podróże samolotem odbywałam bardzo często (normalka), zwykłym helikopterem kilka razy (również normalka), dawki adrenaliny mi nie brakuje na co dzień, a wręcz przeciwnie - bo mam taki zawód, a jednak… chcę polatać takim cudeńkiem z niesamowitym speedem i co po nieco ostrzelać sobie tak dla zabawy po drodze!

:twisted:

Ja chciałbym aby Polska stała się kiedyś NORMALNYM krajem. Bez oszołomów typu Kaczyński, Lepper czy piękny Roman. Żeby polityką zaczęli zajmować się tylko uczciwi ludzie, Polska stała się krajem tolerancyjnym, aby zniknęło bezrobocie, dzieci chodziły najedzone… ech, moje marzenia to te w typie “nie do spełnienia” :frowning: niestety.

A ja chciałbym mieć w przyszłości dobrą pracę (czyt. w niemczech za min 5000zł mies) piękną chate (wille) i to tyle a co do naszego kraju to nic nie jesteśmy w stanie zrobić (chyba że nie głosować w wyborach prezydenckich na takiego leppera, kaczyńskiego itp…)

Miec w przyszlosci w miare dobre zycie, zeby nie charowac jak glupi… tylko cieszyc sie praca jaka sie wykonuje

Ja bym chciał być moderatorem tego forum :lol: :smiley:

A tak na poważnie to:

  1. szęśliwa rodzina,

  2. dostatnie życie (dobrze płatna praca),

  3. wyższe wykształcenie :smiley: (pracuje nad tym)

Chciałbym kiedyś dorobić się Hayabusy http://myautoworld.com/motorcycles/motorcycles-2/MC-2004_Suzuki_Hayabusa/MC-Suk-Hayabusa-GSX1300R-2.jpg

Jedno z wielu…