Marzenie

Tak dla rozlóźnienia atmosfery :slight_smile: Jakie jest wasze największe marzenie Proszę tu, nie kierować się już tematem poprzednim (Kod…) czyli nie pisać topicków typu:

Chciałbym zeby polska była bardziej tolerancyjna…

Po prostu jakie jest wasze największe marzenie :smiley: :slight_smile: :slight_smile:

Ja bym chciał dostać się na studia, oraz w końcu kupić sobie dobrego PC-ta :evil:

No i może w sumie mógłby ktoś przygarnąć squeet’a , wzorem akcji przygarnij kropka 8)

A tak poza tym, to chciałbym pojechać na finały mistrzostw świata do Niemiec :slight_smile:

Ale podstawowe pytanie - marzenie do spełnienia, czy może takie nie dające się urzeczywistnić :slight_smile: ??

Poczekam, aż katolicy będą chrześcijanami.

Chciałbym, żeby bez raju i bez piekła wszyscy byli porządnymi ludźmi.

Ja swojego nei zdradze… bo wtedy sa podobno wieksze szanse na jego spelnienie :wink:

Damian, marzenie do spełnienia, ale mogą być też te które nie dadzą się urzeczywistnić :wink: Moim marzeniem jest mieć skuter, pojechać do poł ó dniowej Europy i Nowego Jorku, oraz Londynu :smiley: :slight_smile:

No to jeśli chodzi o mnie to mieć kupę forsy i być przy tym szczęśliwym człowiekiem

To prawda, więszość ludzi z nadmiarem forsy głupieje, niektórzy wariują w większości przypadkach rodziny się rozpadają. więzi z najbliższymi… wiadomo dlaczego. Smutne, ja chciałbym mieć pieniądze, ale nie chciał bym być bogaczem :smiley:

Bażancie drogi - marzy mi się, by w naszym kraju bardziej szanowano ortografię. Czy to jest marzenie realne? Nie wierzę w to, że w Polsce dyslektycy stanowią większość. Nie wszyscy uważają, że wszystko jedno, jak się pisze - bo przecież tak samo się wymawia.

Pewnie jestem starym zgredem. Ale Was lubię.

A mnie się marzy, by Ci którzy głośno krzyczą

o tolerancji, stosowali ją w swoim życiu

Moje to zacząć szcześliwie 1 rok studiów na WSInf w Łodzi i oczywiście ukończyć tą uczelnie z tytułem przy imieniu (magister inżynier informatyki) ot takie skromne marzonko.

Przy okazji uszczęśliwisz człowieka, który Ci tę kupę ukradnie :lol:

Moje marzenie?

Powiem gdy się spełni.

mam jedno wielkie marzenie może wydawać się glupie ale chciałbym aby ta jedna jedyna zauważyła mnie… bo jak narazie to jest cieżko :frowning:

A mi się marzy oprócz takich przyziemnych spraw materialnych to, żebym przechadzając się przy jakiejś ruchliwej ulicy widział same uśmiechnięte twarze.

Hmm moje marzenie. Mogę powiedzieć jedno (jest ich kilka)

Chciałbym zamieszkać i mieć dobrą pracę gdzieś w USA , ze wskazaniem na Nowy York (mieszka tam praktycznie cała moja rodzina), Chicago (mogłobybyć), Las Vegas, San Francisco, San Andreas ( :stuck_out_tongue: ) albo na Floryde

Tyle :slight_smile:

Moim marzeniem jest mieć HELIKOPTER… :wink:

Mecze oglądałbym LIVE i do tego jeszcze z góry :wink:

…a ja bym chętnie zmienił prace …na taką która daje satysfakcje i większe pieniążki…a jak już będe miał kaskę to reszte marzeń będe miał w zasięgu ręki…

takie do spełnienia:

zdrowa, wesoła, szczęśliwa rodzina oraz dobra praca (czyt. dobrze płatna) aby żyć na godnym poziomie

Oto moje:

Być w życiu kimś, bo wtedy cię ludzie szanują :smiley: , mieć dobrego kompa :smiley: no i znaleźć tę jedyną. :smiley:

na jakiej podstawie tak piszesz??

przecież zdobyć dobrą prace w dzisiejszych czasach moze i jest trudno, ale jak się jest wytrwałym to na pewno :roll: sięznajdzie :!: :!: :!: :roll: