Marzenie

hehe7tl.png

Kto by tak nie chciał…

To nie jest żaden fotomontaż… Szkoda, że tak późno nacisnąłem PrintScreen bo było nawet ok. 350000

Zdał by sie :stuck_out_tongue:

200 Megabajtów na sekunde… No no… :lol:

Powiedz tak szczerze w ile ci się ten plik ściągnął ???

To jest fotomontaż .Przecież to musiałby chyba mieć 15gb na całą frime ,która net udostępnia!

Plik się ściągał jak każdy przeciętny plik. Myk w tym, że jakoś dziwnie naliczało transfer - niewspółmiernie do rzeczywistości :smiley:

PS To nie jest fotomontaż.

1==> trasnfer osiągniety na samym początku pobierania pliku ==> to nie jest wartośc rzeczywista tylko taka któa zaczyna kształtować do realnej ==> spójrzcie na pobrany plik ma 1.15MB a ściągnęło sie 94KB ==> i to jest rzeczywista wartośc prędkości pobierania pliku i tak nei do końca realna ==> transfer w tej chwili wyniósł w przedziale 50-100KB/s

A u mnie np. teraz kiedy pisze ten tekst mam transfer 0 :smiley:

Używam tego samego progemu i czasami, szczególnie przy linkach FTP z początku pokazuje takie same, monstrualne wartości :shock:

ja miałem identyczny przypadek.

Gdy ściągałem demko Pariaha i komp mi się zresetował więc uruchomiłem go ponownie, ten program również.

A ta prędkość spowodowana była ,powrotem do stanu poprzedniego".

Z tą rożnicą że taką prędkość miałęm przez 4 minuty :o

Ja też miałem sytuację takiego kosmicznego transferu. Zrobiłem screenshota, jednak jest on na chwilowo nie działajacym FTP. Jak tylko go usprawnią, to podrzucę screena.

Miałem też raz taką sytuację na Kaazie, że piosenka (3,5 MB) w sekundę pobrała :lol:

PZDR