Maskowanie nazwy serwera domeną

Witajcie. Najpierw się przywitam, ponieważ jest to mój pierwszy post, choć stronę dobreprogramy.pl przeglądam i ściągam stąd od dobrych 10 lat :wink:

Postanowiłem napisać w końcu posta, bo albo jestem przymroczony umysłowo, albo coś jest ze mną nie tak.

Chodzi mi o zamaskowanie nazwy serwera domeną. A dokładniej posiadam serwer na portalu cba.pl a domenę w nazwa.pl i chcę zamaskować nazwę domeny. Niestety na nazwie proponują mi albo redirect albo ramkę co jest wkurzające, bo jak patrzę na strony znajomych to mają to maskowanie włączone ale nikt nie chce się podzielić tą wiedzą (a podejrzewam, że nie jest ona tajemna).

 

Przykład:

serwer jest pod adresem: mójserwer.cba.pl/strona

a chciałbym aby było tak: www.mojadomena.pl i żeby po kliknięciu na jakiś link nie wyskakiwał adres serwera ani nie była to ramka, czyli np. www.mojadomena.pl/kontakt.html

 

W głównym katalogu mam plik index.php z redirectem do danego katalogu na którym mam postawionego wordpress’a i póki co wprowadzam tam treści, więc pozycjonowanie nie jest wymagane, ale jak już będzie kompletna to chciałbym ją treściwie wypromować.

 

Proszę o niekomentowanie mojego posta typu: dr google pomoże itp. bo googla to ja już od miesiąca przeglądam i kicha a że nie jestem zaawansowany w tego typu operacjach bo nie zajmuję się tym zawodowo to proszę o pomoc.

 

Tematów o tym jest multum w necie ale jakoś nie ma konkretów (albo czegoś nie rozumiem).

 

Z góry dzięki i pozdrawiam,

Łukaszo

tani hosting

  • Minęło ponad 48h od wpisania w konfiguracji domeny (w nazwa.pl) o przekierowaniu na dnsy z cba.pl

  • W cba.pl mam już założony alias

  • Dalej po wpisaniu adresu domeny strona się wczytuje na zasadzie ramki (frame), czyli nic się nie zmieniło… i dalej potrzebuję pomocy :frowning:

 

p.s. dodam jeszcze, że z niewiadomych mi przyczyn nie mam możliwości zalogowania się do forum cba.pl ani danymi z serwera ani założenie nowego konta z innym adresem e-mail nie działa. Jakby się na mnie admin uwziął, nie mam technicznie możliwości nawet się zapytać na cba.pl poprzez forum…

Konto użytkownika na forum CBA nie jest powiązane z kontem hostingowym, toteż zarejestruj się uprzednio na forum.

Pozostaje kontakt z helpdeskiem netartu, bo na więcej przy zdawkowym “mojadomena.pl” na forum nie licz.

 

To moje pierwsze posty na forum, więc nie chcę zostać uznany za taniego reklamatora swojej strony. Ale dobrze, jeśli to jest niezbędne to zaryzykuję.

domena brzmi: www.kozak-sport.pl

adres serwera: www.prowinter.cba.pl

 

Mam nadzieję, że moderator nie zbanuje mnie za podanie tych danych (sam jestem moderatorem na innym forum tematycznym i stykam się z tanią reklamą :stuck_out_tongue: )

 

p.s. proszę nie komentować szaty graficznej strony, bo jest to wersja super-robocza póki co :frowning:

 

pozdrawiam.