Maskownica do GIGABYTE GA-MA790X-DS4

(matti8) #1

Posiadam taką oto płytę główną, lecz nie mam do niej tej maskownicy co się zakłada z tyłu w komputerze. I teraz moje pytanie, czy można taką maskownicę kupić gdzieś oddzielnie? Z góry dzięki za odpowiedzi.

(Airborn) #2

matti8 , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący dokładniej o problemie. W przeciwnym razie temat zostanie usunięty.

(Wojteko10) #3

Poszukaj na allegro.

(FXJ) #4

Maskownica z tyłu komputera? Chodzi ci o tą blaszkę pasującą do portów płyty głównej PS2 USB Audio FireWIre itp.?

Ja bym pochodził po sklepach i popytał czy zostawiają sobie je (tzn. nie utylizują ich w koszu) i czy nie odsprzedali by Ci pasującej.

(matti8) #5

Tak o tą blaszkę właśnie chodzi. A po jakich sklepach mam pochodzić? Szukałem także na allegro ale takiej jak szukam nigdzie nie ma.

(FXJ) #6

Pochodź po małych sklepach komputerowych, tych do 25 min. na piechotę od miejsca zamieszkania. I nie mówię tu o MediaMarkt czy Saturnie [-X Na allegro też marne szanse bo Ciężko będzie jak coś to poszukam może coś Ci znajdę ale nic nie obiecuję. Ale chyba nie łatwo o taką będzie, nietypowe elementy (układ).

motherboard_productimageback_ga-ma790x-ds4_big.jpg