Masowa wysyłka maili

Witam,

Pracuję w małej firmie i mam za zadanie znalezienie szybszego sposobu na masową wysyłkę maili (nie spamu). Obecnie używamy do tego programu SmartSerialMail który do wysłania kilkuset maili potrzebuje parę godzin. Mam do dyspozycji komputery z 1GB ramu i prockiem dwurdzeniowym 1.9 GHz(taka przybliżona specyfikacja). Zainstalowane są na nich win XP. Net i adres e-mail są od firmy multimedia. Speedtest mi pokazuje ze download to 85 Mbps a upload 9Mbps.

Prosiłbym żebyście podali mi jakiś szybszy sposób na to by wysyłać te maile (dajcie jakieś linki do tutoriali albo poprowadźcie za rączkę :stuck_out_tongue: ). Mogą być płatne programy, byle by były tańsze niż ten SmartSerialMail, jednak lepsze byłyby rozwiązania darmowe. Niestety nie mam pojęcia o działaniu poczty elektronicznej, ale gotów jestem się sporo nauczyć. Czytałem jeszcze że dobrym rozwiązaniem jest własny serwer SMTP, ale nie wiem jak najlepiej byłoby go postawić (jak coś to nie mam problemów z instalacją, konfiguracją i obsługą Linuxa)

Za wszystkie merytoryczne odpowiedzi z góry dzięki!

http://www.anomail.pl/

Dzięki za szybką odpowiedź. Oferta wygląda ciekawie ale poczekam jeszcze na inne:)

Jak kolega wyżej polecam anomail.

A wiecie może czy jest jakaś opcja przetestowania tego programu przed zakupem licencji?

EDIT: OK, skontaktowałem się z autorem i nie ma takiej możliwości :confused: Jestem otwarty na inne propozycje bo szef przed zakupem programu chce go najpierw przetestować.

Ciężko będzie z testowaniem :confused:

Równie dobrze możesz “w ramach testów” wykonać cały mailing a wtedy zakup licencji mija się z celem.

No właśnie wiem, ale szef powiedział że jeśli mamy zmieniać rozwiązanie to on chce żeby było ono najpierw przetestowane, żeby była pewność czy to rozwiązanie jest rzeczywiście lepsze i czy opłaca się na nie przechodzić. A nie wie nikt jak to wygląda z tym serwerem SMTP? Mam oficjalne pozwolenie na testy różnych rozwiązań więc będę mógł postawić linucha jak będzie trzeba(w sumie to nawet chętnie się z nim pobawię), byleby działało sprawnie i taniej niż ten SmartSerialMail (najlepiej darmowo :p)

Sprawdź to:

http://www.phplist.com/

Ok, dzięki za odpowiedzi, szef jednak się zdecydował na anomail. Temat można zamknąć:)