Mass Effect 2 problem z Jack

Tak jak w temacie. Po przejściu misji w której pomagamy wysadzić Jack ośrodek w którym ją “wyhodowali” jest scenka kłótni Jack i Mirandy i tam trzeba wybrać którą skarcić. Ja wybrałem Jack z wiadomych powodów, ale mam pytanie: Czy będzie można ją później obłaskawić, żeby dalo się z nowu z nią porozmawiać no i żeby była zaufanym członkiem załogi?

Może sprawdź tu http://www.youtube.com/?gl=PL&hl=pl

Wpisz nazwę misji i pooglądaj dalej.

Moja odpowiedź może nie będzie idealną odpowiedzią, ale tam w scenie kłótni masz po lewej odpowiedzi : paragon i renegade. Podejrzewam, że jak wybierzesz odpowiedź paragon (górna lewa) to rozejdzie się po kościach. Ja miałem obie opcje wyszarzone, więc zakładam zbyt małą ilość punktów p/r. Wybrałem więc by Jack spasował i już ładnych parę misji się nie odzywa.

Natomiast tutaj: http://www.gamefaqs.com/boards/genmessa … c=53294364 informacja, że potrzebne są maksymalne punkty p/r by mieć opcje aktywne. Sporo.

Posłuchałem rady xZdzislawx i znalazłem też kilka filmików z sex scenkami z np Kelly czy z Tali, ale ja nie mam takich opcji, choć mam wszystkich zwerbowanych i już prawię kończę grę. Brat wczoraj skończył to mieliśmy przyjemność obejrzeć scenkę z Mirandą w ładowni, ale na filmikach widać że można jakoś w pokoju Sheparda to robić. Tylko jak wie ktoś może?

To zapewne zależy od wyborów podjętych w trakcie rozgrywki, dlatego za każdym razie wyjdzie coś innego.

A czy ktoś z was wie jak uratować Kelly Chambers? Ja gdy przechodzę finał nikt nie ginie tylko ją mi zawsze przerabia na papkę mimo, że próbowałem na kilka sposobów. Podobno żeby ją uratować tak jak na tym filmiku:

trzeba ruszyć z odsieczą zaraz po porwaniu załogi, ale może jest jakiś inny sposób żeby to zrobić?