Mass Effect - "Problem" z Deszyfracją

Nie znalazłem takiego tematu, więc założyłem nowy.

Jak w temacie, chodzi o to, że robię misję “dla” Wrexa związaną z jego Rodzinną Zbroją. Poleciałem na wskazaną planetę i wytłukłem złodziei/piratów.

Przeszukałem cały kompleks i są tam 2 pomieszczenia w których może być ta zbroja. Problem polega na tym, że nie mogę żadnego sejfu ani szafki otworzyć, ponieważ mam za niski poziom Deszyfracji :?

Gram żołnierzem i nie mam jak tej umiejętności “ćwiczyć”. :x

Może mi ktoś powiedzieć co mam zrobić ? Istnieje jakiś sposób albo coś ?

Albo czy jest możliwość wydania rozkazu któremuś z członków załogi żeby otworzył ?

:?:

Byłbym naprawdę wdzięczny za każdą pomoc :wink:

PS. Od razu mówię, że w Mass Effect gram 1 raz, ale nie pierwszy w gry tego typu :stuck_out_tongue:

Wystarczy że będziesz miał w drużynie kogoś z wysoką umiejętnością. Tali powinna się nadać (jeżeli ją odpowiednio rozwinąłeś).

A dziękuję ślicznie :slight_smile:

Mam jeszcze jeden mały problem, hehe

Jest mniej związany z tematem, no ale nie chce już robić nowego…

Problem polega na tym, że mam za zadanie lecieć na planetę Xawin (jakoś tak :D) żeby uratować brata/przyjaciela jakiegoś polityka, Garotha (bodajże). No ale… nie mogę lądować na tej planecie, nie wiem czemu :?

A czy aby czasami obok tej planety nie ma małego księżyca? Czasami latają koło planet takie niewidoczne, dopiero jak się najedzie myszką to się podświetla.