Masz stronę www ? szykuj się na rozprawę sadową

Wynika z tego, że niepełnoletni, obcokrajowiec czy osoba pozbawiona praw publicznych nie może posiadać swojej strony. Mam tylko nadzieję, że będzie to dotyczyć stron na polskich serwerach.

Nie wiem czy sie śmiać, czy płakać… :-x

W takim wypadku wiele firm hostingowych mających serwery w kraju padnie.

Dyskryminacja ze względu na wiek, narodowość? Jak to rozumieć? :roll:

Żałosne :x

żenada :zniesmaczony: :evil:

chyba tam na górze ich pogieło :?

tak, oni odwolaja, chyba podwyzki dla nas :evil:

Ich chyba całkiem pop… poprzewracało .

Jestem ciekaw czy prezydent zapłaci

Mi osobiście się ten pomysł podoba.Ponieważ nie będzie tylu zbędnych stron.(porzucone strony, blogi i inne …).

Ciekawe, czy dobreprogramy są zarejestrowane :slight_smile:

Ale sądzę, że zaraz odwołają ten przepis, jak tylko zrobi się o nim głośno.

Przepis faktycznie głupi, tyle, że to chyba nie obecna ekipa rządząca go wcieliła w życie. Na chwilę obecną kolejne martwe prawo.

mic22:

to nie dyskryminacja, takie jest prawo. Nieletni nie może też kupować legalnie alkoholu, zaciągać pożyczek w banku itp.

A ja właśnie chciałem założyć sobie moją pierwszą w życiu strone www :zniesmaczony:

Przepraszam, ale czemu mam płacić za swojego bloga…

Utwierdzam się w przekonaniu, że mam bloga po to, aby go prowadzić za darmo, no może tylko zapłacić za rejestracje w jakimś serwisie, lub płacić za hosting.

Ale nie mam zamiaru płacić za swoją prywatną stronę, jeszcze płacić takim ludziom, którzy kupią za tą kasę rządowe limuzyny. Sam nie mam samochodu, a mam oglądać nadzianych polityków wożących się Mercedesami, BMW, Alfa Romeo ? Nigdy w życiu, za żadne skarby.

A kto to będzie w ogóle śledził? Nie zarejestruje i co mi zrobią? Po 3 latach wpadnie do mnie listonosz z wezwaniem do sądu? Gratulacje dla tego kto orzekł iż ten przepis dotyczy także stron internetowych, jakiś sędzia to był zdaje sie.

Tego pomysłu “normalnym” nie można nazwać.

Może ów sędzia został przekupiony przez jakiegoś dyrektora telewizji publicznej ? :mrgreen:

btw. Jeden chłopek sobie tak powiedział i teraz cała polska ma płacić za utrzymanie swoich stron? Mało jest kosztów? Podatek na każdym kroku trzeba odprowadzać… Zresztą większość witryn pozwala na bezpłatne czytanie artykułów.

To jest chore, bo taki administrator musi utrzymać serwer, domenę, zatrudnić redaktorów i pisać artykuły, które pomogą innym, a tutaj jeszcze mu dokładają rejestrację w sądzie i kolejne koszta…

Nie wiem, może fajnie by było gdyby polski internet został wyczyszczony, politycy i inni urzędnicy podczas swej pracy nie korzystali by z dobrodziejstw sieci… Bo przecież języków obcych nie znają :smiley:

I teraz mi powiedzcie czy warto tracić życie w tym kraju, skoro czeka nas ciekawa przyszłość (jak to pis zapowiadał w swej kampanii wyborczej)

Czy DobreProgramy się zarejestrowały?

Jeśli nie to Panie i Panowie tworzący swoimi wpisami m.in dziennik o nazwie DobreProgramy - biegiem do kiosku po nową szczoteczkę do zębów - może się przydać za kratami :stuck_out_tongue:

PS: ja już kupiłem :slight_smile:

Bez przesady, tak jak osoba nie posiadająca obywatelstwa polskiego, nieletni bądź osoba pozbawiona praw publiczbych przez niezawisły sąd nie może oddać głosu w wyborach, tak nie może zarejestrować swojej strony. Nie jest to dyskryminacja.