Masz stronę www ? szykuj się na rozprawę sadową

Witam.

http://finanse.wp.pl/POD,1,wid,9158390, … caid=145e3

Miłej lektury, tylko bez emocjonalnych komentarzy :stuck_out_tongue:

to kpina czy prima aprilis?

Kpina kpiną, prawo prawem.

Chyba nie :lol:

brak mi słów …

to nawet prowadzenie bloga bez zarejestrowania go będzie naruszeniem prawa :hahaha:

no to rośnie nam pokolenie kryminalistów www :lol:

p.s. właśnie w radiu mówili że jakiś tam minister (Religa chyba) chce by 2 % naszych dochodów szło na pomoc nie pełno sprawnym .

ja tylko czekam jeszcze ąz będzie podatek od oddychania !

edit:

to by obejść to “prawo” trzeba będzie aktualizować stronę rzadziej niż co roku np co rok i jeden dzień :lol:

Ciekawe czy dotyczy to Polaka, jako obywatela, czy miejsca hostowania strony www. Bo jeśli tylko miejsca serwera, to 90% wyemigruje, jak fachowcy, do innych krajów :stuck_out_tongue:

Jest tez druga opcja. Ja bym chciał, żeby wszyscy jak jeden mąż wysłali wnioski. Paraliż Państwa gotowy, bez wielkich kosztów :lol:

polecam przeczytać artykuł http://prawo.vagla.pl/node/7432 i komentarz http://prawo.vagla.pl/node/7432#comment-5225

:o Niemożliwe!

Co za kraj…

Zgadzam się. :wink:

a trzeba rejestrować poddomeny? np. cos.blog.pl czy wystarczy jak serwis blog.pl sie zarejestruje??

Teraz to się porobiło. Niedługo za wysłanie sms-a trzeba będzie iść do sądu dlatego, że napiszesz coś obraźliwego lub niezarejestrowanego wyrazu.

author_vision pewnie tak będzie. Prawdopodobnie taki serwis jak MySpace zdziesiątkuje swoich użytkowników.

P.S. ciekawe co na to czuly_wojtek :hahaha:

Zobaczcie jeszcze na to:

http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/pi … a_a_3.html

“dotyczy to zarówno profesjonalnych portali informacyjnych, jak i np. amatorskich stron ze zdjęciami rodzinnymi

A co jeśli miałbym stronę na zagranicznym hostingu?

Nad morzem masz Taxę klimatyczną, choć nie wiem za co …

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

To co się dzieje w tym kraju to istny śmiech na sali :hahaha:

Nie rozumiem w ogóle sensu takiego przedsięwzięcia (poza tym żeby ludziom jak zwykle problemów narobić :lol: ).

No ale OK, skoro chcą to ja się zarejestruję i swoją stronę też.

Tylko może mi ktoś powie gdzie, w jaki sposób i jak znam życie trzeba też wiedzieć ile to kosztuje :lol: ?

Pozdrawiam całą ekipę “rządzącą” kraju, i oczekuję na rejestrację kwiatka na oknie. 8)

:hahaha:

nieno to tylko w polsce możliwe …

tyle dobrego …

ale taka sytuacja nie powinna mieć miejsca !

No przecież o to właśnie chodzi. Żeby zedrzeć z Nas zwykłych szarych obywateli jeszcze więcej kasy. Bo przecież mamy “oszczędne państwo”.

Ja to bym zaproponował podatek od głupich pomysłów naszych polityków, bo co jeden to wyskakuje z coraz to bardziej niedorzecznym pomysłem jak by to można było załatać dziurę w budżecie. Na początek to niech zaczną od samych siebie. Jakby uszczuplili swoje wypłaty i zmniejszyli ilość tzw. “kolacyjek” i “obiadków” to w kraju było by inaczej.

Ostre, aczkolwiek mądre słowa…

Ale co tam. Raz się żyje. Zapłacić 40 zł i założyć stronę z petycją o uchylenie tej ustawy, i zebrać kilka milionów podpisów :lol:

Reasumując:

Rejestracja WWW- 40 zł

Dojazd z podpisami pod petycją - 20 zł

Zobaczyć minę władzy odwołującej tą “mądrą” ustawę- bezcenne

:lol:

Polski bezsens, zamiast wziąć się za coś pożytecznego to szukają dziury w całym, eh…

Do dzieła . Jeżeli to “przejdzie” to robimy zrzutkę na forum , ktoś zrobi prostą www i zyskamy sławę :hahaha:

jestem ciekaw, co miały by wpisać serwisy ukazujące się w nieregularnych odstępach czasu jeżeli przykładowo na swoim blogu wprowadzam notkę raz na 2 miesiące, ale zdarza się, że robie to 4 razy w tygodniu, to jest to dziennik, czy czasopismo?:>

Co ciekawe, osoba prowadząca serwis www jest też zadaniem Sądu Najwyższego redaktorem naczelnym z wszystkimi wynikającymi z tego obowiązkami, m.in. obowiązkiem publikowania sprostowań i odpowiedzialnością za teksty, w tym wpisy internautów.

Interia A co jeżeli ktoś posiada stronę i jest nie pełnoletni lub nie posiada obywatelstwa polskiego?Bo zgodnie z ustawą

Redaktorem naczelnym dziennika lub czasopisma może być osoba [b]posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych[/b], obywatelstwo polskie i nie jest pozbawiona praw publicznych.

Czy trzeba złożyć oświadczenia lustracyjne?

…i znowu reszta świata będzie miała z nas niezłą polewkę… :frowning: