Materiały do pracy licencjackiej- kupować książi?


(Darek Dziuba) #1

zaczynam pisanie pracy licencjackiej. Skąd wziąść książki? kupować ?? wydam na nie fortune:( kożystać w bibliotek miejskich ? wątpie żeby miałe książki o interesujących mnie kredytach hipotecznych.... co zrobic ?


(rogacz) #2

Możesz pomyśleć o bibliotekach typu narodowa tam powinni coś mieć, a jeśli narzekasz na cenę książek to po co jesteś studentem? :stuck_out_tongue: Kserować cie nie nauczyli w szkolę? :slight_smile: :slight_smile:


(niezDarek) #3

najlepszym rozwiązniem jest wypożyczanie, w zwykłych miejskich bibliotekach specjalistyczne książki bardzo ciężko dostać, najlepiej podejść/podjechać do biblioteki wojewódzkiej, tam najczęściej można coś sensownego wypożyczyć.


(Smokucmoku) #4

Najłatwiej wpisać w google kilka magicznych słów i masz ksiażkę jaką chcesz i to za darmo, nie mówie tu o piraceniu, często materiały udostępniane są za darmo.


(fiesta) #5

Wiesz, jak masz zamiar "kupywać" to zastanawiam się nad sensem pisania pracy licencjackiej. Twoim pierwszym zakupem powinien byś słownik ortograficzny i poprawnej polszczyzny, dzięki temu unikniesz plamy przed promotorem i recenzentem.

Odnośnie problemu to dostałeś bana na uczelnianą bibliotekę i czytelnię :? :? :?


(Magik) #6

Przeniesione Problemy :arrow: Na luzie