Matshita dvd-ram uj880as-nie nagrywa płyt


(Michalfryn) #1

witam

Mam następujący problem. Nagrywarka -matshita dvd-ram uj880as. Jeżeli chodzi o odczytywanie płyt i kopiowanie to ok wszystko. Problem zaczyna sie przy nagrywaniu. W nero wyskakuje błąd tak samo gdy chce "przeciągnąć" dany plik na płytę. Wyczyściłem trochę szmatka w środku ale to nic nie dało. Po włożeniu czystej płyty pokazuje ze zajętego miejsca jest 0 bajtów. Tak samo jest z innymi płytami ( różne firmy)


(system) #2

Witaj-weż zobacz czy na innym oprogramowaniu jest to samo

http://www.dobreprogramy.pl/CDBurnerXP, ... 13218.html


#3

anarchaniol , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Zajczyk95) #4

też miałem problemy z nagrywaniem pły, aż znalazłem ten program: BurnAware Fee, jest mały, szybki i skuteczny, możesz nim nagrywac cd, dvd, bootowalne dyski jak i bluray :slight_smile:


(Michalfryn) #5

na innym programie do nagrywania to samo. Skorzystałem z polecanego wyżej BurnAware Fee po kilku sekundach błąd. Poziom buforu nawet nie podskoczył z zera. Włożyłem płytę cd która była w prawie w całości zapełniona danymi i dograłem jakieś zdj - wszystko ok nagrało.


(system) #6

Witaj-sprawdż jeszcze tak ,tym usuń nero przeczyść rejestr

http://www.idg.pl/ftp/pc_24559/jv16.Pow ... 00980.html

następnie wgraj ten programik

http://www.dobreprogramy.pl/Ashampoo-Bu ... 12487.html

zobaczymy czy się coś zmieni


(Michalfryn) #7

wielkie dzieki TURANKANTOR13 :slight_smile: wszytko ok juz...przeczyscilem easy cleanerem i zainstalowany polecany przez ciebie program, jeszcze raz dziekuje za pomoc

pozdrawiam

michał


(system) #8

Ciesze się,że się udało,nero miewa czasem takie chimery