MATURA MASTERS Euro Plus+ angielski kurs interaktywny NOWY

Matura Masters Euro Plus +

wraz z ebookami, Matura Masters,

Ten program przygotuje Ciebie do matury!

Wydawca najlepszego oprogramowania do nauki języków! Young Digial Planet

Kupując u mnie masz pewność otrzymania towaru! Twoje pieniądze nie przepadną!

Matura tuż tuż ! Przygotuj się do matury!

Produkt nowy w folii

EuroPlus+ Matura Masters to interaktywny kurs stworzony z myślą o uczniach przygotowujących się do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Jest on rezultatem połączenia najnowszych technologii wykorzystywanych przez firmę Young Digital Planet SA - światowego lidera w produkcji multimedialnych programów do nauki języków obcych - z doskonałym merytorycznie materiałem podręczników wydawnictwa Macmillan.Zwiększa również szanse na odniesienie sukcesu w tym tak ważnym w życiu egzaminie.

Cena w sklepach: 139 zł u mnie 99zł!

Program składa się z trzech części:

Symulacja matury:

Autentyczne zestawy zadań maturalnych w formie interaktywnych symulacji,

Warunki zbliżone do panujących na prawdziwym egzaminie maturalnym: blokada czasu pracy, automatyczne zakończenie kolejnych części symulacji, możliwość odsłuchania nagrań w określonej sekwencji i w ograniczonym czasie,

Ocena poziomu umiejętności językowych ucznia połączona z identyfikacją obszarów wymagających powtórki lub udoskonalenia

E-book

Elektroniczne wersje dwóch podręczników* wydawnictwa Macmillan:

  • Matura Masters Elementary

  • Matura Masters Pre-intermediate

Wszystkie typy zadań maturalnych,

Wszystkie zagadnienia tematyczne pojawiające się na egzaminie,

Przydatne i wygodne funkcjonalności m.in. szybkie wyszukiwanie, odsłuchiwanie plików audio na stronach e-booka, powiększanie stron, możliwość wydruku.

Ćwiczenia interaktywne

Bogactwo multimedialnych ćwiczeń powtórkowych na poziomach elementary oraz pre-intermediate,

Praktyczny podział poszczególnych zestawów ćwiczeń na sekcje: Grammar, Vocabulary, Reading, Listening, Writing i Speaking,

Raporty z wykonania ćwiczeń, umożliwiające m.in. wskazanie prawidłowych i błędnych odpowiedzi,

Wiele ciekawych i praktycznych funkcji m.in. nagrywanie własnych wypowiedzi, materiały do wydruku, symulacje dialogu,

Efektywne powtarzanie i utrwalanie materiału dzięki interesującej i aktualnej tematyce ćwiczeń.

Kurs EuroPlus+ Matura Masters:

Pomaga ustalić indywidualny tryb nauki dzięki Mapie kursu pełniącej funkcję organizatora pracy,

Pozwala określić kompetencje językowe użytkownika wymagające udoskonalenia (Mapa kompetencji),

Zawiera programy narzędziowe ułatwiające naukę (Słowniczek angielsko-polski, Gramatyka),

Dostępny również w wersji nauczycielskiej, dostosowanej do pracy z tablicą interaktywną.

Zdajesz sobie sprawę że koszt obu podręczników to 80zł + koszty wysyłki? Za niewiele więcej masz profesjonalną aplikacje Matura Masters, oraz gratis wersje elektroniczne tych podręczników!

* Podręczniki Matura Masters wydawnictwa Macmillan to zbiór niestandardowych, nowoczesnych tekstów, które angażują ucznia w proces dydaktyczny. Książki zawierają ciekawe ćwiczenia, rozwijające wszystkie sprawności językowe, odznaczają się nowoczesnym podejściem do gramatyki oraz przedstawiają wiele praktycznych wskazówek dotyczących wykonania poszczególnych typów zadań maturalnych.

Poniżej realne zdjęcia produktu.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

GG: 5830415 jestem zawsze niewidoczny, email: alan.elektro@vp.pl

Stan: Produkt nowy w folii.

Cena 99zł + wysyłka 13 zł ekonomicznie lub 14zł priorytet, możliwa aukcja Allegro. Mam ponad 550 pozytywnych komentarzy, zero neutralnych, zero negatywów