Max Payne 2 Nie uruchamia się

cześć mam problem z oryginalną grą Max Payne 2 więc tak instalacja jest w porządku ale jak odpalę grę to po prostu pokazuje się klepsydra i po chwili znika i jak zniknie to np: piszę coś na GG do kogoś to litery się opóżniają tak samo jak w przeglądarce wpisuje jakąś stronę to litery się opóżniają … i do tego jak wchodzę w dysk to pokazuje się klepsydra i po chwili znika poprostu nie mogę się dostać do dysku a jak z menadżera usunę " MaxPayne2.exe " to włączają się te dyski które włączyłem kilka minut temu :-o oto screen menadżera:

st8842_max2.PNG

proszę was o pomoc

Witaj

Twój opis problemu jest jednym wielkim zdaniem napisanym w laickim stylu. Dbaj o język ojczysty dla dobre j komunikacji. Zdradzę Tobie wskazówkę, jak należy formułować zdania w kwestii m.in. techniki. Im więcej podasz szczegółów na temat posiadanego komputera tym szybciej otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie. W ramach pracy domowej proponuję przedstawienie specyfikacji, (opisu) twojego komputera, ponieważ z fusów od herbaty nie wywróżę dla Ciebie rozwiązania.

Widzę, że zachowujesz środki ostrożność w anonimowości na screenie. Jeśli masz oryginalną grę Max Payne 2, to w jakim celu zamazałeś nazwę użytkownika? Może, aby rodzice nie widzieli 8) :?: