Max Payne 3 i Far Cry 3. Ile pobierają przy instalacji?

Cześc!

Chciałem się dowiedziec ile Max Payne 3 i Far Cry 3 pobierają danych z internetu przy instalacji. Wiem, że to dośc nietypowe pytanie. Nie wiem do końca którą wybrac a ze względu na wolny internet wybiorę tę, która mniej pobiera przy instalacji, i w którą będę mógł szybciej pograc :slight_smile: Z góry dzięki :smiley:

@Edit.

Pogram w ogóle w multi przy łączu 256kbps bez lagów? Oczywiście komputer spełnia wszystkie wymagania, pytam jedynie o łącze :slight_smile:

zdecydowanie far cry 3 (17gb) max payne 3 (35gb)

Mam na myśli wersje pudełkowe, nie cyfrowe :slight_smile: Czy na pudełkowych też tyle ściąga? Jeśli tak to generalnie u mnie to jest w uj i jeszcze trochę czekania.

zapewne te 2 gry są na steama więc nic nie powinny pobierać (tylko aktualizacje) bo są wymagane co zajmują jakiś 1-2gb mam nadzieję że oto chodziło :slight_smile:

No to jeszcze 1-2 gb to może nie taka tragedia. A co do gry na multi przy łączu 256kbps? Da się? Na speedtest mi wychodzi ping ok. 50ms. :slight_smile:

Spróbuj zrobić test z jakimś amerykańskim serwerem bo ja np to mam sobię ping do polski 50-70 a do ameryki 370-400 . Co do prędkości jakoś multi zadziała zapewne będzie mogło się grać

Łosz kurna do Ameryki mam 700ms. No nic kupię chyba Max Payne’a ( bo tańszy :smiley: ) i zobaczymy czy będzie hulac. Dzięki za pomoc. :slight_smile: