Max payne 3 na pc problem z social club

A więc mój problem związany jest z rockstar games social club. Więc grę kupiłem wczoraj 24.06.2012 bo słyszałem że gra ma dużo baboli (błędów), i licząc że 23 dni po premierze będzie wszystko dobrze i rozczarowałem się, gdyż instaluję grę jest wszystko super pomimo 4 płyt instaluje się w 20 min co mnie dziwi, puźniej urachamia się program do aktualizacji produktów rockstar games, w tedy pobierają się 2 łatki jadna do gry druga do social clubu. Poczym aplikacja przechodzi w stan bezczynności. Gra się urachamia logo rockstara a puźniej ekran wciśnij enter, no to wciskam. I uruchomia się tło social clubu i pisze zaloguj się do profilu wpisuje swoje dane i pisze że nie mam połączenia z internetem. Lecz sprawdzałem i mam. Internet mam z neti 20mb/s stałe łącze. Jeśli chodzi o ścisłość mam inną grę w social club L.A. NOIRE na pc i z nią żadnych problemów niemiałem. Jeśli chodzi o środki jakie podjełem żeby temu zaradzić:

-wyinstalowałem antywirusa, sprawdziłem zapore i jej wyjątki ( max payne 3 ma zezwolenie na dostęp do internetu)

  • przeinstalowałem directx, visual c++ 2008 sp1, gameshield ironwrap, net framewrok 2.0 dla windowsa, oraz chromium

-przeinstalowałem windowsa i sterowniki do karty graficznej dźwiękowej chipsetu oczywiście na najnowszą wersję

-mam win xp 32 bitowy z sp3,

Proszę o pomoc bo żeby nie można było grać w orginalną grę.

Lecz gdy crack poszedł w ruch gra w magiczny sposób działała. Więc coś jest nie tak.

Przed uruchomieniem gry poprostu wyłącza karte sieciowią w centrum sieci, bądz odepnij kabelek.

http://support.rockstargames.com/entrie … but-you-do