Max payne 3 (PC) - problem z dźwiękiem

Witam. Otóż podczas 1 scenki wprowadzającej dźwięk jest normalny. Lecz gdy ona minie i ukazuje się menu to gram wydaje potępieńcze dźwięki typu szumienia w starym telewizorze. Nie wiem co zrobić grę mam orginalną. Prubowałem przeinstalować sterowniki karty dźwiękowej, directx także. Zmieniałem przyspieszenie dźwiękowe. I nic. co mogę zrobić jeszcze proszę o pomoc. A właśnie ustawiałem jeszcze poziom głośności na głośnikach i w panelu sterowania karty. również grzebałem w ustawieniach audio gry i nic. Proszę o pomoc.

Zainstaluj K-Lite Codec Pack najnowszy. zobacz czy cos sie zmieni

ściągnąłem ją z strony oczywiście dobreprogramy.pl nazywa się to: K-Lite_Codec_Pack_895_Standard(dobreprogramy.pl), i dalej nic. Pisałem do cenega ale oni powiedzieli że potrzebują na mój problem czasu, kazali się skontaktować z rockstarem pisałem ale narazie odpowiedzi nie ma.

A co ma Codec Pack do dźwięku w grze? Zanim zaproponujesz, zastanów się, do czego dana paczka właściwie służy.

Do autora wątku: Podaj model płyty głównej.

Zaktualizuje stery do karty dźwiękowej. Codec-packi do gier ci się na duzo nie przydadzą :slight_smile: