Max Payne 3 Problem z kluczem

Witam

Mam taki problem kupiłem Maxa Payna po zainstalowaniu zrobiłem konto w RGSC i tam wpisałem klucz, ale nie działał mi multiplayer, więc usunąłem konto i przeinstalowałem grę a po przeinstalowaniu i stworzeniu nowego konta i wpisaniu klucza wyskoczyło że taki jest już używany, wiem że źle coś zrobiłem, ale może poradzicie co zrobić?

  • Wszystko OK
  • Usunąłeś konto do którego właśnie przypisałeś grę?
  • Wpisałeś go w punkcie pierwszym w starym koncie
  • Na moje przypisałeś grę do konta X, konto X usunąłeś i chcesz przypisać grę do konta Y, ale nie pozwala na to jej przypisanie do konta X?

Czy dobrze rozumiem? Nie znam regulaminu RGSC. Czy można przepisywać gry z kont? Może trzeba trochę odczekać, aż serwery przemiela to, że gra jest teraz na koncie X, a nie Y?

Dziś sprawdziłem czy te stare konto jeszcze istnieje i istnieje widocznie usunęło je aby z komputera razem z zapisami gry, a nie z sieci i na tym starym koncie klucz działa bo musiałem go jeszcze raz wpisać, ale nie działa mi multiplayer, tak jak pisałem wcześniej. To może można przepisać klucz z konta na inne jeśli tak to jak żeby działało?

Z tym zwróciłbym się do obsługi technicznej RGSC, bo klucz jest OK, a multi nie działa dalej, ciężko coś samemu wymyślić.

Dziś pokombinowałem trochę z tym i działa czasem się pojawi że problem z połączeniem(to chyba przez za duży ping)mam internet 1mb. Tak czy siak, dobrze że działa. Multiplayer w tej grze jest super, jak dla mnie. Dzięki za pomoc.