Max payne nie chce się włączyć


(Waldusss4) #1

witam

kiedyś kupiłem grę max payne antologia z supersellera i gra chodziła dobrze. teraz po wymianie płyty głównej, procesora i karty graficznej przy włączeniu pojawia się błąd. Myślę że to może być przez to że jest ustawiona inna karta graficzna(tą którą miałem kiedyś) i teraz moje pytanie jak w max payne można zmienić kartą graficzną czyli wejść w menu opcji, albo może macie jeszcze jakieś pomysły.

Z góry dzięki


#2

waldusss4 , byłoby dużo prościej, gdybyś napisał jaki błąd się pojawia.


(Waldusss4) #3

pojawia się błąd: wystąpił problem z aplikacją max payne i zostanie ona zamknięta, w pierwszej części gry a druga część gry w ogóle się nie włącza


(berkley) #4

Spróbuj odinstalować i od nowa zainstalować tą gre.


(Waldusss4) #5

już tak robiłem ale nadal to samo. W innych grach jest aplikacja setup gdzie przed włączeniem gry można dostosować kartę graficzna i grafikę, a tu tego nie ma


(Łukash) #6

Czy po zmianie płyty głównej/grafiki/procesora był przeinstalowywany system ? Może trzeba usunąć profile Max Payna z dokumentów …


(berkley) #7

Sam grałem kiedyś w Max payne i nigdy nie miałem z nim problemów a co do ustawień to muszą one gdzieś być poszukaj w menu start tam prawdopodobnie znajdziesz ustawienia karty graficznej itp.

Możesz jeszcze próbować zinstalować sterowniki do karty graficznej, directx, albo patch do gry.


(Waldusss4) #8

System nie był przeinstalowywany. Ale przed instalacją usunąłem profile z dokumentów

Ja też nigdy nie miałem problemów z Max paynem, aż do dzisiaj. już zainstalowałem sterowniki do karty i directx i jest tak samo. W książeczce która była dołączona do gry pisze że można przed grą wejść w menu opcji ale nie mogę tego znaleźć.


(Łukash) #9

Czyli na tym samym systemie był kiedyś Max Payne ,tak ?

Te ustawienia mogą być w rejestrze lub w ukrytym folderze Dane Aplikacji ,prawdopodobnie klucz rejestru (przepatrz local machine i currnet user) oraz folder będą miały nazwę studia lub gry - Remedy Entertainment / Max Payne , pasowało by je usunąć odpalić lub przeinstalowywać grę.


(kazek31) #10

To przeinstaluj sobie najpierw system a dopiero potem wyjeżdżaj z problemami . Normalnie ręce opadają jak się czyta takie bzdety. :?

Nie będę się tu rozpisywał co i jak bo mi się nie chce to nie szkółka niedzielna.


(Waldusss4) #11

kazek31 to co napisałeś nie było zbyt pomocne. Inni użytkownicy potrafią pomóc a Ty niestety nie.