Max payne nie chce się włączyć

witam

kiedyś kupiłem grę max payne antologia z supersellera i gra chodziła dobrze. teraz po wymianie płyty głównej, procesora i karty graficznej przy włączeniu pojawia się błąd. Myślę że to może być przez to że jest ustawiona inna karta graficzna(tą którą miałem kiedyś) i teraz moje pytanie jak w max payne można zmienić kartą graficzną czyli wejść w menu opcji, albo może macie jeszcze jakieś pomysły.

Z góry dzięki

waldusss4 , byłoby dużo prościej, gdybyś napisał jaki błąd się pojawia.

pojawia się błąd: wystąpił problem z aplikacją max payne i zostanie ona zamknięta, w pierwszej części gry a druga część gry w ogóle się nie włącza

Spróbuj odinstalować i od nowa zainstalować tą gre.

już tak robiłem ale nadal to samo. W innych grach jest aplikacja setup gdzie przed włączeniem gry można dostosować kartę graficzna i grafikę, a tu tego nie ma

Czy po zmianie płyty głównej/grafiki/procesora był przeinstalowywany system ? Może trzeba usunąć profile Max Payna z dokumentów …

Sam grałem kiedyś w Max payne i nigdy nie miałem z nim problemów a co do ustawień to muszą one gdzieś być poszukaj w menu start tam prawdopodobnie znajdziesz ustawienia karty graficznej itp.

Możesz jeszcze próbować zinstalować sterowniki do karty graficznej, directx, albo patch do gry.

System nie był przeinstalowywany. Ale przed instalacją usunąłem profile z dokumentów

Ja też nigdy nie miałem problemów z Max paynem, aż do dzisiaj. już zainstalowałem sterowniki do karty i directx i jest tak samo. W książeczce która była dołączona do gry pisze że można przed grą wejść w menu opcji ale nie mogę tego znaleźć.

Czyli na tym samym systemie był kiedyś Max Payne ,tak ?

Te ustawienia mogą być w rejestrze lub w ukrytym folderze Dane Aplikacji ,prawdopodobnie klucz rejestru (przepatrz local machine i currnet user) oraz folder będą miały nazwę studia lub gry - Remedy Entertainment / Max Payne , pasowało by je usunąć odpalić lub przeinstalowywać grę.

To przeinstaluj sobie najpierw system a dopiero potem wyjeżdżaj z problemami . Normalnie ręce opadają jak się czyta takie bzdety. :?

Nie będę się tu rozpisywał co i jak bo mi się nie chce to nie szkółka niedzielna.

kazek31 to co napisałeś nie było zbyt pomocne. Inni użytkownicy potrafią pomóc a Ty niestety nie.