Max prędkość na utorrent 118 kb

Witam zakupiłem LTE z max prędkością 3 dni na torrenrtach darło pięknie od wczoraj mam maksymalną prędkość 118kb/s zmieniałem w ustawieniach konfiguracyjnych i nic nie pomogło

Może po prostu wyczerpałeś limit i obniżyli ci prędkość.

Sprawdź też ustawienia DHT w uTorrent, jak masz włączone to wyłącz.

jak jadę na LTE to mam bez limitu (a na nim jadę) dht wyłączone :frowning:

LTE całkowicie bez limitu w Polsce (jeszcze?) nie ma. Sprawdź jaką masz szybkość przy pobieraniu zwykłych plików np. z dobreprogramy. Możesz też zmienić klienta torrent np. na qbitorrent.

mam bez limitu  :

Sprawdź na czymś większym niż 6MB http://www.dobreprogramy.pl/Bitdefender-Internet-Security,Program,Windows,12401.html

54 minuty aż a ja filmy po 700 mb darlem w 15 minut

 

Bez limitu… Dobre :stuck_out_tongue: A czytać umiesz ?

 

Masz pakiet (jakiś, jak przypuszczam ten za 29,90zł).

Masz pewno pakiet 5Gb + 3Gb = 8Gb - który wyczerpałeś

 

Więc teraz masz LTE bez limitu (chodzi o limit ilości a nie prędkości)

 

1Mbit/s = 128kb/s

 

Więc wszystko OK

 

 

Nawet najdroższy pakiet ten za 70zł ma wpisane, że po wyczerpaniu paczki danych obcina łącze do 20Mbit. Ale to nie oznacza, że ktoś ma ta prędkość bo napisane do…

mam pakiet 25 Gb i nowy powinien się uaktualnić 24 bo do tego dnia miałem zapłacić rachunek chyba, że termin rachunku nie jest terminem nowego pakietu

NIE MA LTE BEZ LIMITU

Jesteś pewny że dobrze przeczytałeś umowę?

Według tego przez pierwsze 6 miesięcy masz faktycznie bez limitu po wykorzystaniu pakietu podstawowego w cenie podstawowej 59,90 zł/mies a potem aby było bez limitu musisz płacić 10 zł więcej.

Pewnie już ci minęło te pół roku (pewnie w regulaminie jest zapis że po 6 miesiącach automatycznie wyłączają to “bez limitu” jak nadal płacisz kwotę podstawowa), już wiele osób się na to złapało.

 

Pakiety odnawiają się z początkiem okresu rozliczeniowego który o ile się nie mylę jest zgodny z datą uruchomienia usługi (sprawdź na rachunku/fakturze), data do której trzeba zapłacić co co innego (o ile się nie mylę to 14 dni od wystawienia rachunku/faktury).

b) zgodnie z rosnącym zużyciem danych przez Abonenta, Polkomtel zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów technicznych transmisji danych w ramach usługi „LTE bez limitu” z zachowaniem różnic między klasami wskazanymi w lit. a), w tym obniżenie prędkości transmisji danych do 32 kb/s.