Maxthon Browser

Witam. Dzisiaj w przeglądarce Opera 9.01 zauważyłem kilka bardzo denerwującyhc mnie cech, no ale mniejsza z tym, tak więc postanoiwłem poszukac innej przeglądarki, przetestowałem wiele (tak wiem że jest jeszcze FF, lecz on odpada z powodu zasobożernośći :P), i tak w moje ręcę wpadł maxthon, zajmuje bardzo mało zasobów systemowych, jest szybka, ma wszystko co jest mi potrzebne do codziennej pracy, a więc zdecydowałem się na niego, ale wyczytałem ze jest to nakładka na IE, i to mnie troche przestraszyło, czy Maxthon jest bezpieczniejszy niż ie? Mam XP SP1 no i właśnie nie wiem czy będe bezpieczny korzystając z Maxthona ? Aha mam Kerio i NOd32 więc myślę że taka ochrona jeśli nawet powinna wystarczyć :stuck_out_tongue: O i czy jest opcja przeniesienia zakładek Opery do Maxthona ?

Proszę o odpowiedzi, osób które tę przeglądarkę znają i nie pisac mi żeczy typu IE i jego pochodne to ■■■■!! P

Maxthon jest to nakładka na internet explorer (bazuje się na silniku IE), tylko ma dodane różne funkcje (karty itp.). Dlatego wydaje mi się, że błędy są te same :).

z wikipedi

A co o tego to wie ktos ?

Maxthon jest dobry. Sam z niego korzystałem ale skusiła mnie opera.

Wart polecenia jest jeszcza avant browser i netscape.

Co do zakładek to może wyeksportuj je z opery i wczytaj w maxthonie lub zwykłym IE :smiley:

Dobrze jest, wyeksportowałem zakładki Opery, jako plik HTML i w takiej postaci wczytałem do Maxthona i działa dobrze :stuck_out_tongue:

Dziękuję wszystkim, potestuję te przeglądarkę przez najbliższy tydzień, jesli zadne syfy nie będa wpadały to przy niej zostane, poniewaz ma wiele funkcji których w Operze nie ma co szukac ;]

:spoko:

To zależy, gdzie będziesz chodził.

Jakie, na przykład?

Głównie onet.pl, forum Dp, allegro i raczej to wszystko.

Lepsza obsługa RSS

Wbudowany malutki notatniczek (bardzo przydtane)

Mozliwość otwierania prograsmów bezpośrednio z pod przeglądarki

i jeszcze kilka innych opcji.

Zasadniczo prędkość jest taka sama tylko Maxthon szybciej się włącza. I zajmuje mije pamięci Opera 40 MB maxton 6 MB ;]

:spoko:

w operze też jest coś takiego.

mi to co w oeprze wystarcza :mrgreen:

Moze się zmienić wraz z upływem czasu :stuck_out_tongue:

Nie zapominaj że explorera masz cały czas uruchomionego a opera to całkowicie osobny proces.

BTW. w operze da się tak samo zrobić - wystarczy troszkę pokombinować :mrgreen:

aju , dobrze nie będe się sprzeczał, maxthon narazie jak dla mnie sprawuje się lepiej niz Opera.

Nikt nie mówi tu o sprzeczaniu :slight_smile:

Przedstawiamy tylko swoją opinię a i tak każdy będzie korzystał z tego co uważa że dla niego lepsze.

pzdr

Zgadza sie.

Zamykam temat ;] (Oj zawsze chciałem to powiedzieć):P:P:P

:spoko: