Maxton - kolor czcionki

Witam. Zainstalowałem dzisiaj za Operę Maxthona i pierwsze wrażenie bardzo dobre, no ale teraz pojawił sie pierwszy problem. Otóż gdy wpiszę coś w okienko wyszukiwania i np. zaznaczę, aby wyszukiwało w google, to wszystkie wyrazy które znajdzie i którę są takie same jak w okienku wyszukiwania to te wyrazy sa w takiej czerownej, zelonej, lub innej tabelce. Co gorsza kiedy wejde na forum, to nadal jest tak samo, do puki nie skasuje frazy z okna wyszukiwarki…Może mi ktoś powiedzieć jak to wyłączyć ponieważ jest to trochę denerwujące :stuck_out_tongue:

Z góry dziękuję

kosior6

:spoko:

Opcje > Opcje Maxthona > Wyszukiwanie > Automatycznie podświetl słowa po wczytaniu strony (odznaczasz)

adpawl , dziękuję. Działa.

P.S. Uzywasz tej nakładki ?

Tak

…jak również Opery i Firefoxa :wink: - wśród webmasterów jest to normą :wink:

OKi, Mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego literki w moim podpisie (te z konfiguracją kompa) sa nieczytelne, tzn. strasznie malutkie a pisałem je czcionka 6, pod operą były dobrze widoczne, a pod maxthonem są strasznie malutkie :frowning: ?

Pozdrawiam… :spoko:

Na to raczej nic nie poradzisz…

Takie są już uroki przeglądarek …zwyczajnie, każda trazyma się własnego standardu - stąd te różnice.

Zobacz, pod FF jest podobnie jak pod IE :wink:

adpawl , jeszcze jedno pytanie, nie gwarantuje ze ostatnie :stuck_out_tongue:

Jak zrobic aby po wpisaniu w okienku wyszukiwanie po naciśnięciu ENTER, wyniki wyszukiwania otwierały się automatycznie w Google ? Z listy w ustawieniach Maxthona skasowałem wszystkie inne przeglądarki, lecz nadal większość wpisanych żeczy otwiera mi sie w jakiś innych nieznanych mi przeglądarkach :frowning: Co mozna na to poradzić???

:spoko:

kosior6 co do wielkości tych literek w operze miałeś większy zoom np w maxthonie trzeba wziąć (chyba bo w ff działa) << Ctrl i + >> ( bez <<>>) by zwiększyć a by zmniejszyć << Ctrl i - >> ( bez <<>>)

chrucik , dziękuję. W sumie jakies rozwiązanie to jest ;]

:spoko:

no to nieźle. Ja używam Maxthona od czasu do czasu gdy potrzebuję skanu z ActiveX

Dobra nakładka ale nie idealna. Używam jej już z dwa lata