Maxymalna szybkosc łacza w bezprzewodówce

jaka jest max szybkosc netu bezprzewodowego z jaka zescie sie spotkali bo mam neta bezprzewodowego o szybkosci max 200 Kbps a muj admin albo kit cisnie albo ja niewiem bo muwi mi ze niemoze byc wiecej jak 512 Kbps bo sa jakies ograniczenia sprzetowe czy cos podobnego dzieki

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sie%C4%87_bezprzewodowa

Może napiszesz to poprawnie korzystając ze słownika ortograficznego. Druga sprawa na forum dp używamy polskich znaków oraz stosujemy interpunkcję. :!:

UPDATE:

poprawka i mała wzmianka dla kolegów poniżej:

Czy to, iż napisałem dwa razy jedno słowo to grzech? Wystarczyło raz zwrócić uwagę. Jeśli ktoś już chce mnie oceniać niech to robi na podstawie wszystkich wypowiedzi. Staram się pisać poprawnie, a że jestem tylko człowiekiem to czasem walnę jakiegoś błęda czy się powtórzę. Zresztą na ok. 2000 moich postów znajdzie się ~50 z błędami i wstyd mi za to.

Ale przeglądnijcie posty masło --> ani jednego poprawnie napisanego postu :evil:

czepiajmy się dalej i nie piszmy na temat !!

Polszczczyzna ma zaginąć. Niech się wysławia poprawnie!

jeśli ktoś zwraca uwagę na kogoś pisownię to sam powienien ją dobrze pisać! :wink:

a co do wypowiedzi VOIDS i crazyworld to _ aju _ popełnił tylko literówke a nie tyle błędów w wypowiedzi :!:

:evil:

popieram !!

Panowie, dosyć, proszę mi tu nie siać fermentu. Porównajcie wypowiedź kolegi aju i obywatela masło. Jeden błąd każdemu może się zdarzyć.

Dotyczy to szybkości przesyłania danych przez urządzenia radiowe, a nie szybkości internetu. A jeśli TWÓJ admin powiedział, że występują jakieś ograniczenia sprzętowe wcale nie musi to być “ściemą”

Proszę skończyć z prawieniem na temat ortografii i wypowiedzi na temat.