MBAM Pro 1.65.1400 obok innego Av

witam,

Czy można zainstalować MBAM Pro 1.65.1400 jako dodatkowa ochronę AV/Anti-Malware mając już działające AV KIS i Emsisoft Anti-Malware 7 na Windows 7 HPx64?

PS. Coś takiego wyskoczyło przed chwilą od Advanced SystemCleaner 5.6 :o , nie wiem co z tym robić,a tym bardziej jaki jest powód tegoż powiadomienia.

Nie instalowałem żadnych dodatkowych programów oraz nie zmieniałem ustawień czegokolwiek, wyskoczyło podczas pisania posta, po aktualizacji ASC, być może jakiś błąd lub sam program jest uszkodzony.

beztytuunwh.jpg

PS1. Kosz pusty, chdsk wykazał 0 błędów, komputer działa normalnie, nie licząc częstych zawieszeń podczas wykonywania operacji w tle oraz zbyt długiego wybudzania, zamykania .

Odpowiedz brzmi Nie

nie można mieć Dwóch programów antyvirusowych http://dbamokomputer.pl/czy-warto-miec- … ywirusowe/

Dodane 15.12.2012 (So) 7:54

Używasz jakiś Programów przyśpieszających pracę systemu podaj ich nazwę

Nie wprowadzaj w błąd, MBAM to uzupełnienie antywirusa i może pracować obok.

MBAM możesz zainstalować i używać obok innego programu AV. Musisz tylko w programie AV wskazać pliki programu MBAM do wyjątków.

Link

Janek O , w sumie technicznie Masz rację, link, który dałeś jest dobry i wskazuje na znane i oczywiste fakty , ale w wielu testach Ac na publikowanych na youtube były zainstalowane obok siebie Av + Mbam+ Hitman Pro, więc pytam czy to jest możliwe i właściwe z puktu widzenia poprawności zabezpieczenia systemu bez powodowania konfliktów

Programy do “przyspieszania” systemu to Advanced System Cleaner , Ccleaner, Defragler, Regcleaner, Driver Genius (nie używany).

FadeMan mógłbyś coś więcej na ten temat bo narazie mamy 1 do 1 i w sumie, nie bardzo wiem kto ma rację w tym.

MBAM działa w tle, uzupełnia AV i nie gryzie się z AV pod warunkiem, że dodasz pliki wykonywalne oraz usługę MBAM na białą listę (wykluczoną ze skanowania) w programie AV. MBAM codziennie ma około 7 aktualizacji. Wersja PRO ma opcję aktualizacji strumieniowych.

Wydajnościowo MBAM nie wpływa na stabilność czy szybkość systemu.

Po za tym jeżeli nie instalujesz programów z niepewnych stron, to nie musisz inwestować w wersję MBAM PRO, tylko po prostu zainstaluj wersję podstawową i ręcznie aktualizuj przed skanowaniem ręcznym bazę sygnatur.

2 AV mogą ci zamulać kompa jeszcze bardziej niż masz

Dodane 16.12.2012 (N) 20:25

a wiem że KIS mocno zjada proca do tego jeszcze Emsisoft Anti-Malware i MBAM wiec po co ci 2 Antyvirusy i do tego działający Skaner w tle MBAM jeszcze gorzej komp bedzie ci zamulał