mBank, eKonto kilka pytań

Mam kilka pytań dotyczących eKonta w mBanku.

  1. Czy oferowana karta (Visa Electron) jest darmowa ??

  2. Czy nie ma jakiś ukrytych opłat ??

  3. Czy mogę założyć to konto jeżeli nie pracuje (mam skończone 18 lat)

  4. Czy jeżeli złoże wniosek o założenie konta a później się rozmyśle to mogę to jakoś odkręcić ??

ad 1 Wydanie i urzytkowanie karty Visa dla posiadacza rachunku jest bezpłatne, mozna ja opcjonalnie ubezpieczyc za 1,70 zł/mc

ad 2 ja sie narazie na takowe nie natknąłem

ad 3 Mozesz załżyc konto. eKonto jest dla osób pełnoletnich

ad 4 możesz odstąpić od umowy tak jak od większości umów cywilno-prawnych zawartych na czas nieokreślony za porozumieniem stron.

Ale chodzi mi o sytuacje w której nic jeszcze nie podpisywałem (czekam dopiero na kuriera). Wystarczy powiedzieć kurierowi że nie podpisze i już ??

Jeżeli jej nie zamówiłem podczas wypełniania wniosku mogę to zrobić później ??

I jeszcze jedno :slight_smile:

Jakie dokumenty do podpisania przyniesie kurier ??

Nic strasznego nie przyniesie. W mailu masz linki do PDF tego co kurier przyniesie. Nawet jest napisane ze prosza sie o zapoznanie, aby nie przedluzac czasu oczekiwania kuriera.

Karte i tak przysylaja dopiero potem. Dopiero jak aktywujesz swoje konto. Jedna karta do jednego rachunku jest darmowa.

Meila dostałem ale tam żadnych linków nie ma.

Czytałem gdzieś że ta karta jest darmowa prze chyba 1 rok, czy to prawda ??

Ja już jestem w mBanku prawie cztery lata i jedyne opłaty za kartę, to w/w ubezpieczenie w kwocie 1,70 zł / m-c. Pierwszą kartę dostałem na rok, następną na trzy lata. BEZ żadnych opłat. Płatne jest sprawdzanie salda rachunku w bankomacie. Jest to chyba kwota rzędu 1 zł, ale z tego i tak się nie korzysta, bo zawsze można sprawdzić w Internecie. :slight_smile:

Tutaj znajdziesz wszystko:

http://www.mbank.com.pl/przewodnik/index.html

Dzięki wszystkim :mrgreen:

Może jakoś za miesiąc będe miał już konto (bo podobno strasznie ci z siódemki się ociągają)

Jeszcze raz dziękuje

Jedyne co, to czasem można się naciąć na bankomat, który niby nie powinien ściągać prowizji, a potem okazuje się, że oprócz wypłaconej kwoty jesteś do tyłu jeszcze o 5 zeta. No ale to tylko czasem :wink:

W moim mieście nie ma akurat ich bankomatów ale jest w sąsiednim (cash4you)

jaru_r

No wiesz jak masz konto w Mbank to tylko WBK i Multibanku sa darmowe:)

Cala reszta platna i jest to jaknajbardziej normalne.

@Jedrzej_Nowak

No i jeszcze cash4you (przynajmniej tak jest napisane na stronie)

No mozliwe. :wink:

Ja kozystalem z WBK i Multibanku wiec mowilem te co z “autopsji” znam:)

Jedrzej_Nowak - wiem o tym, ale już 2 razy w bankomatach wymienionych na liście na stronie mBanku, jako darmowe, pobrało mi prowizję - nie wiem, czemu.

Zglos do nich. Numer transakcji itd. Zbadaja sprawe i jesli pobrali prowizje z ICH bankomatu to Ci ja zwroca. A moze wybrales jakas opjce dodatkowa, jeszcze?

Jest jeszcze mozliwosc ze pomyliles bankomaty… Eurobank tez ma czerwone ;| Ja raz pomylilem:|

Jeżeli sprawa się powtórzy, to na pewno zgłoszę (wydruki zachowałem) - nie mam teraz czasu ani chęci robić wojny o 10zł :wink: