mBank Izzy konta- zapomnienie loginu do konta

Witam,

mam oto taki problem, że posiadam konto Izzy w mBanku ale zapomniałem do niego loginu i nie mogę dostać do swojego konta przez internet.

Miałem go zapisanego ale gdzieś podczas porządków mi się zapodziała (czyt. została wyrzucona)

Wie ktoś czy mogę jakoś ponownie dostać swój login?

Proszę o pomoc

Zadzwoń na infolinię lub skontaktuj się za pomocą czatu: http://www.mbank.pl/o_nas/kontakt.html#tabs=1

to masz już zonka,w regulaminie miałem napisane że bedą musieli ci wysłać pakiet aktywacyjny za 35zł chyba

Chyba? Czy napewno?

Przez te kilka godzin nie skontaktowałeś się z bankiem i/lub nie przeczytałeś regulaminu na stronie internetowej?

Czekasz aż za Ciebie ktoś z nas to zrobi? Niezależnie co na ten temat jest napisane w regulaminie, aby odzyskać login musisz udać się do tzw mKiosku lub skontaktować się z infolinią. Innego wyjścia nie ma.

Kontaktowałem się przez ten chat.

I tam poradzono mi zadzwonić na mlinie i zamówić nowy pakiet.

Ale o dodatkowych kosztach nie wspominali :confused:

No bo nie muszą wspominać o kosztach, wszystko jest w regulaminie i cenniku usług, którego znajomość potwierdziłeś zakładając konto.

Skoro już Ci coś poradzili to masz nadzieję, że mamy “dojście” aby zrobić to w inny sposób?

Nie.

Poprostu rozmowę na czacie przeprowadziłem chwilę przed tym jak napisałem swojego drugiego posta w tym temacie i tak dziwnie się ta sytuacja ułożyła :wink: