[mBank] panel WWW

Od 12 grudnia mBank znowu zmienił panel WWW. Kolejny akademicki przykład jak nie robić UI.

Znam ten ból :wink:

1 polubienie

Fajnie, a gdzie screeny. Nie każdy ma ten badziewny bank, a też chcemy się pośmiać.

A co za problem, pierwszy z brzegu link

Po tym jednym screenie stwierdzam, że wygląda spoko. Zdecydowanie lepiej niż wcześniej.

1 polubienie

Problem założyć konto by zobaczyć panel a nie screen, jaki mirki / mirabelki wrzuciły i Google źle podaje datę (“2 dni temu” - a to “2 letni obrazek”)?

Niby kolejny rok wciskają darmowe “power banki”. Ale jak ktoś niby się skusi, to potem niby musi założyć konto - świetna darmowość.

Na to wygląda, że o decyzji nowego UI decydowali tacy “testerzy”, jak Ty… 30 sekund, rzut okiem:

  • fajne, wdrażamy.

Ja w swoim zawsze zapominam, jak dość do listy dopuszczonych aplikacji bez potwierdzania blik (raz dodałem allegro i mobilnego Firefox co mi nie odpowiadało…).

Cosik mówisz? bo chyba nie do mnie? Ja akurat mam konto w tym banku i jakoś po zalogowaniu nie widzę większej różnicy? A to że obrazek 2 letni? Może dwa lata temu zdecydowali się zmienić system czy kij wie co tam wymyślili i postanowili, że ma wyglądać tak jak teraz i kij, wiesz, mnie to nie obchodzi czemu obrazek jest taki, jaki jest.

W Pekao tez zmieniają i co chwila nie wczytuje Nowe Pekao24 tylko jakieś krzaczki z Linuksa :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Raczej marketing (“jak jeszcze nachalniej wciskać oferty”). Co komu przeszkadzał taki layout?